KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
e-BRIDGE Fleet Management System (MFP Yönetim Sistemi)e-BRIDGE Fleet Management System firmanızda kullanmakta olduğunuz MFP makinelerini , çalışma durumlarını, sarf malzemeleri bilgileri hakkında bilgi toplar ve bunların analizini sizin için yapar. Makinelerin sorunlarını, toner bitmesi, kağıt sıkışması gibi bilgileri hızlı bir şekilde bilgilendirir.Makinelerin iş yüklerini analiz eder. Bu yönetim sistemi otomatik olarak numaratör bilgilerini okuyabilir ve masrafları gösterebilir. Aylık baskı adetlerini grafiksel olarak gösterebilir. Sistem bağımsız, java tabanlı her türlü işletim sisteminde çalışabilir. 

Yönetim Ekranı aşağıdaki gibidir.

/upload/efms_menu.jpegTek bir ekrandan makineler ile ilgili her türlü bilgi ulaşabilirsiniz. Makinelerin o anki numaratör bilgilerini görebilirsiniz. Mevcuttaki sayfabaşı sözleşmenizdeki rakamlarını ayarlar menüsünden kayıt ederseniz, o anki masraf bilgisinide görebilirsiniz.

Sistemin bir diğer avantajı firmanızdaki TOSHIBA harici cihazlarında bilgilerine yine bu program yardımıyla ulaşabilmenizdir. 

src=/upload/efms_menu_durum.jpeg            src=/upload/efms_menu_numa.jpege-BRIDGE Fleet Management System programı ÜCRETSİZDİR. Ancak çalışabilmesi için firmanızda en azından 1 adet e-BRIDGE özellikli TOSHIBA olması gerekmektedir. Bu programı Hizmet Noktaları menüsünde bilgileri bulunan, size en yakın Elektromak bayisinden edinebilirsiniz.

 


Ürün Kataloğu
Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.
Adınız Soyadınız
e-Posta Adresiniz
 
 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com