KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
ÇEVRENİZLE UYUM İÇİNDEDİR

Orijinal Toshiba toner`ler çevresel faktörler de göz önüne alınarak imal edilmekedir. Dünyamızın zarar görmemesi için toner`lerin etiketleri dahi tam olarak geri dönüşümü sağlayan kabartma yada plastik etiket kullanılmaktadır. Ayrıca çalışma ortamono daha elverişli hale getirmek üzere zararlı tozlar ve ozon seviyeleri de azaltılmaktadır. Günümüzün çevre güvenliği kuralları ve bilgilerine uyumludur. 
align=leftKANSEROJEN MADDE İÇERMEZ!

Toshiba orijinal malzemeler için uygulanan MSDS (Material Safety Data sheet) testi vasıtası ile kullanılan kimyasalların insan sağlığına olan etkisi araştırarak, malzemelerin kesinlikle insan sağlığını tehdit etmediğini kanıtlar. Oysa taklit ve fason malzemeler de böyle bir uygulama yoktur.

Orijinal malzemelerin tabi tutuldukları bir diğer testte AMES testidir. Bu test sayesinde Toner ve Kullanım malzemelerinin içindeki kimyasalların insan genine yapacağı olumsuz etkiler incelenmekte ve Kansorojen madde içermediği ispatlanmaktadır.

(Şüphelendiğiniz durumlarda Elektromak yetkili bayilerinden MSDS testi isteyebilirsiniz.) vspace=5MAKİNENİZİN PERFORMANSINI ARTTIRIR

Toshiba ürünleri ve makineleri üretildikleri versiyonlarda uyumlu olarak imal edilmektedir. Böylece Toshiba fotokopi makinesine uyumlu versiyonlarda toner kullanılarak, en tatminkar performansın elde edilmesi garanti altına alınmaktadır. 


vspace=5EN YÜKSEK İMAJ KALİTESİ GARANTİSİNİ SAĞLAR

Toshiba fotokopi makinelerinin, sürekli keskin hatlara sahip kalitede imaj çıktıları verebilmelerini sağlamak üzere, orijinal Toshiba toner`lerde çok ince yapıda en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bunların içinde: uniform sarj tutma kabiliyeti, mikrometre spektrumunda tane ölçülerinde yapışma, mükemmel akıcılık, yüksek nem oranlarına hassas olmama ve uzun ömür sadece birkaç önemli özelliktir.


 


 
 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com