KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
TOSHIBA e-STUDIO4508A BLI tarafından ödüllendirildi. TOSHIBA’nın yeni ürün serisi e-BRIDGE Next modellerinden e-STUDIO 4508A, sektörün laboratuar, test ve değerlendirme kuruluşu olan BuyersLab, BLI tarafından ‘Yüksek Derecede Tavsiye Edilen Ürün’, ‘Güvenilirlik’ ve yılda iki dönem yapılan ‘Yaz Dönemi Seçimi’ olmak üzere 3 ödüle layık görülmüştür. Bu değerlendirmeleri 6 ay boyunca yapılan güvenilirlik, kullanım imkanı, güvenlik, özellik değer testleri sonrasında belirlenmiştir.
BuyersLab firması yöneticilerinden George Mikolay konu ile ilgili olarak ‘TOSHIBA e-STUDIO4508A cihazı, mükkemmel güvenilirlik ve kullanıcının verimliliğini yükseltmek üzere tasarlanmış. Kullanıcılar cihazda sürücü profilleri yaratarak en sık yaptıkları işlerin yönetimini Tek-Tuş İşlemler şeklinde gerçekleştirebiliyorlar.’ dedi.
TOSHIBA e-STUDIO 4508A dakikadaki 45 sayfa baskı ve kopyalama hızı, yüksek kapasiteli kağıt çekmeceleri ve zımbalı ve katlamalı sonlandırıcı ile her türlü iş uygulamasının yazdırma, doküman yönetimi ve iş akışı ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde yönetir. Bu model dakikada 25 ile 50 sayfa baskı hızındaki 5 modelden biridir. Bu ürünün yapısı, içerdiği özellikler diğer modellerde bulunmaktadır.
TOSHIBA e-STUDIO 4508A Intel’in hızlı ve güçlü çift-çekirdekli işlemcisi, tablet benzeri kullanıcı ekranı ve gelişmiş işletim sistemi ile donatılmıştır. İsteğe bağlı dakikada 240 görüntü tarama hızındaki tek geçişli doküman besleyicisi ile kullanıcılara yüksek kapasiteli tarama ve kopyalama imkanı sağlamaktadır.
 


 
 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com