KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Ürünlerimizde kullanılan orijinal sarf malzemelerinin sahte veya taklitleri ile kolayca ayrımını sağlayan hologram üretici firmamız tarafından yeniden dizayn edilmiştir.

Yeni hologram ultraviyole ışına duyarlı, görünmez mürekkep teknolojisi ve bir dizi gizli kod ile şifre özelliklerine sahip olup, ülkemizde 01 Nisan 2009 tarihi itibari ile ilgili malzemelerin üzerine uygulanmaya başlanmıştır.

Detay için tıklayın
Yeni bayimiz Merkez Kırtasiye - İsmail Akyol, Van ili ve bu ile bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekte yetkilendirilmiştir.
Merkez Kırtasiye - İsmail Akyol`e başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
Yeni bayimiz Yalova Simge Büro Makineleri - Aydın Çelik/Barış Uzbay, Yalova ili ve bu ile bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekte yetkilendirilmiştir.
Yalova Simge Büro Makineleri - Aydın Çelik/Barış Uzbay`a başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
lgili kurum ve kişilerin dikkatine,

Kuruluşumuz 1974 yılından buyana kesintisiz olarak, otuzaltı yıldır fotokopi makineleri, faks makineleri, MFP cihazlar ile bu ürünlere ait teknik destek hizmetleri ve sarf malzemelerinin tedarik işlemleri nezdinde, TOSHIBA markalı ürünlerin üreticisi olan TOSHIBA-TTEC kuruluşunun Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır.
Detay için tıklayın
Değerli iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarım,
23 Ekim 2003 tarihinde vefat ederek aramızdan ayrılan, şirketimizin kurucusu ve onursal yönetim kurulu başkanımız Sevgili / Sayın Selim PİNHAS’ın vefatının bugün altıncı yıl dönümü.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com