KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul`da Gerçekleşti Elektromak olarak her yıl düzenlenen yılın ilk bayi toplantısı 31 Mart - 2 Nisan 2017 tarihlerinde Radisson BLU Spa & Hotel, Tuzla İstanbul`da gerçekleşti.

Türkiye çapındaki 47 bayimizden 59 kişinin katıldığı toplantıya, Toshiba`yı temsilen Kıdemli Yönetici ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Pradeep KUMAR katılmıştır.
Detay için tıklayın
Teknik Servis Eğitimleri Aramıza yeni katılan bayilerimiz ve teknik uzmanlar için düzenlenen teknik servis eğitimi geçtiğimiz cumartesi günü firma merkezimizde yapılmıştır. Yüksek ilgi ve memnuniyet yaratan eğitimin sonunda düzenlenen sınavda en yüksek başarıyı Biltek - Aydın bayimizden Sn. Hüsnü SÖZÜTOK ulaşmış, Sn. Yavuz GÜNEY tarafından teşekkürler ile ödüllendirilmiştir.
Detay için tıklayın
Yeni İşortaklarımız Hizmet kapsama alanımızı genişleterek, ürünlerimizin daha fazla kişi ve kuruluşlar ile buluşmasını sağlamak amacıyla aşağıda bilgileri bulunan firmalar, belirlenen bölgelerde firma ve markamızı temsil etmek üzere yetkilendirilmiştir.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE Next Serisi Cihazlar ile Bulut Sistemlerine Erişebilirsiniz. Teknolojinin öncü markası, üreticimiz TOSHIBA`nın piyasaya yeni sunduğu “Geleceğin Ofis Teknolojisi” içeren e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi MFP cihazları ile günümüzün doküman paylaşım, yönetim hizmetleri sağlayan Google Drive, Dropbox ve Microsoft OneDrive sistemlerine entegrasyon sağlamaktadır.
Detay için tıklayın
e-STUDIO 5005AC Buyers Laboratory (BLI) Tarafından Ödüllendirildi. Tokyo -- Toshiba Tec Corporation en yeni renkli çok fonksiyonlu cihazı (MFP) olan e-STUDIO 5005AC`nin Buyers Laboratory (BLI) tarafından Yüksek Derece de Tavsiye Edilir ve Çok Güvenilir olarak derecelendirildiğini açıkladı. BLI önde gelen bağımsız değerlendirme kuruluşu olarak, 2 ay sürece 210.000 sayfalık dayanılıklılık testinde, ödüllü cihaz, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve güvenlik testlerinde üstün derecede iyi performans göstermiştir.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE N Serisi Teknik Eğitimi Ankara`da Yapıldı. TOSHIBA`nın geleceğin ofis teknolojisini barındıran e-BRIDGE N serisi cihazların teknik eğitimi yüksek bir katılım ile 03 Aralık 2016 günü Büyükhanlı Park Hotel Ankara`da gerçekleşti.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com