KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
e-STUDIO 5005AC Buyers Laboratory (BLI) Tarafından Ödüllendirildi. Tokyo -- Toshiba Tec Corporation en yeni renkli çok fonksiyonlu cihazı (MFP) olan e-STUDIO 5005AC`nin Buyers Laboratory (BLI) tarafından Yüksek Derece de Tavsiye Edilir ve Çok Güvenilir olarak derecelendirildiğini açıkladı. BLI önde gelen bağımsız değerlendirme kuruluşu olarak, 2 ay sürece 210.000 sayfalık dayanılıklılık testinde, ödüllü cihaz, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve güvenlik testlerinde üstün derecede iyi performans göstermiştir.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE N Serisi Teknik Eğitimi Ankara`da Yapıldı. TOSHIBA`nın geleceğin ofis teknolojisini barındıran e-BRIDGE N serisi cihazların teknik eğitimi yüksek bir katılım ile 03 Aralık 2016 günü Büyükhanlı Park Hotel Ankara`da gerçekleşti.
Detay için tıklayın
Bağlan, Bütünleş, Basitleştir Toshiba TEC 13 Temmuz’da yaptığı açıklamasıyla yeni e-Studio MFP ürünlerinin ABBYY ve Intel’le ortaklığıyla geliştirdiğini açıkladı.
Detay için tıklayın
Yaz Dönemi Toplantısı için Antalya`daydık. Elektromak geleneksel yaz dönemi bayi toplantısını 6-8 Ağustos tarihlerinde Antalya Belconti Otel`de gerçekleştirdi. Toshiba Afrika, Ortadoğu ve Türkiye ülke müdürü Pradeep Kumar`la birlikteydik.
Detay için tıklayın
FSM Üniverstitesi Kariyer Günleri`ndeydik. Fatih Sultan Mehmet Universitesi Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü, eski çalışanımız Emre Özmen`in davetiyle katıldığımız etkinlikte, gençlere sektörümüzü ve kariyer olanaklarını anlatma fırsatı bulduk.
Detay için tıklayın
Başarılı Satıcılarımız Phuket adasındaydı. Toshiba Şampiyonlar Kulubü 2013 yarışması kazananları Phuket adasında tatil ödülünü anlattılar.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com