KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
e-BRIDGE Next Serisi Cihazlar ile Bulut Sistemlerine Erişebilirsiniz. Teknolojinin öncü markası, üreticimiz TOSHIBA`nın piyasaya yeni sunduğu “Geleceğin Ofis Teknolojisi” içeren e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi MFP cihazları ile günümüzün doküman paylaşım, yönetim hizmetleri sağlayan Google Drive, Dropbox ve Microsoft OneDrive sistemlerine entegrasyon sağlamaktadır.
Detay için tıklayın
e-STUDIO 5005AC Buyers Laboratory (BLI) Tarafından Ödüllendirildi. Tokyo -- Toshiba Tec Corporation en yeni renkli çok fonksiyonlu cihazı (MFP) olan e-STUDIO 5005AC`nin Buyers Laboratory (BLI) tarafından Yüksek Derece de Tavsiye Edilir ve Çok Güvenilir olarak derecelendirildiğini açıkladı. BLI önde gelen bağımsız değerlendirme kuruluşu olarak, 2 ay sürece 210.000 sayfalık dayanılıklılık testinde, ödüllü cihaz, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve güvenlik testlerinde üstün derecede iyi performans göstermiştir.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE N Serisi Teknik Eğitimi Ankara`da Yapıldı. TOSHIBA`nın geleceğin ofis teknolojisini barındıran e-BRIDGE N serisi cihazların teknik eğitimi yüksek bir katılım ile 03 Aralık 2016 günü Büyükhanlı Park Hotel Ankara`da gerçekleşti.
Detay için tıklayın
Bağlan, Bütünleş, Basitleştir Toshiba TEC 13 Temmuz’da yaptığı açıklamasıyla yeni e-Studio MFP ürünlerinin ABBYY ve Intel’le ortaklığıyla geliştirdiğini açıkladı.
Detay için tıklayın
Yaz Dönemi Toplantısı için Antalya`daydık. Elektromak geleneksel yaz dönemi bayi toplantısını 6-8 Ağustos tarihlerinde Antalya Belconti Otel`de gerçekleştirdi. Toshiba Afrika, Ortadoğu ve Türkiye ülke müdürü Pradeep Kumar`la birlikteydik.
Detay için tıklayın
FSM Üniverstitesi Kariyer Günleri`ndeydik. Fatih Sultan Mehmet Universitesi Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü, eski çalışanımız Emre Özmen`in davetiyle katıldığımız etkinlikte, gençlere sektörümüzü ve kariyer olanaklarını anlatma fırsatı bulduk.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com