KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Başarılı Satıcılarımız Phuket adasındaydı. Toshiba Şampiyonlar Kulubü 2013 yarışması kazananları Phuket adasında tatil ödülünü anlattılar.
Detay için tıklayın
Toshiba MFP Cihazlarda AirPrint AirPrint, Toshiba müşterilerinin iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarını kullanarak dokümanlarını ve resimleri kablosuz olarak baskı almasını sağlamaktadır.
Detay için tıklayın
Bursa Bayi toplantisinda tanitimi yapilan yeni ürünlerimiz Dünyada bir ilk olan silinebilir toner teknolojisi ile EKO-MFP ve dokunmatik LCD ekranli akilli tablet
Detay için tıklayın
Toshiba Bayileri, Bursa`da yılın 2. Bayi toplantısında buluştu. 16-17-18 Agustos`ta, Bursa Kervansaray Otel`de yılın 2. bayi toplantısını düzenleyen Elektromak; 52 bayi ile birlikte Toshiba`nın en üst düzey yöneticilerinin katılımıyla Toshiba`nın en yeni ürünlerinin Türkiye pazar lansmanını gerçekleştirdi.
Detay için tıklayın
Toshiba’nın son MFP modeli Phoenix, IF tasarım ödülü kazandı. Toshiba’nın en yeni modeli e-STUDIO 2505 (Phoenix),IF (International Forum) tarafından tasarım ödülüne layık görülmüştür. IF tasarım ödülü, dünya çapında sanayi ürünlerin için verilen en itibarlı ödüllerden biridir ve düz kapaklı Phoenix modelimiz “Ürün Tasarımı” katagorisinde, “Mükemmel Tasarım” ödülü kazanmıştır.
Detay için tıklayın
Toshiba TEC Genel Müdürü Isao Sugehara`nın Türkiye Ziyareti Teşekkür konuşmasının ardından plaket sunuldu. Samimi bir ortamda süren iş toplantılarının devamında, İstanbul Boğazında düzenlenen tekne turu unutulmaz fotograflara sahne oldu.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com