KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Bağlan, Bütünleş, Basitleştir Toshiba TEC 13 Temmuz’da yaptığı açıklamasıyla yeni e-Studio MFP ürünlerinin ABBYY ve Intel’le ortaklığıyla geliştirdiğini açıkladı.
Detay için tıklayın
Yaz Dönemi Toplantısı için Antalya`daydık. Elektromak geleneksel yaz dönemi bayi toplantısını 6-8 Ağustos tarihlerinde Antalya Belconti Otel`de gerçekleştirdi. Toshiba Afrika, Ortadoğu ve Türkiye ülke müdürü Pradeep Kumar`la birlikteydik.
Detay için tıklayın
FSM Üniverstitesi Kariyer Günleri`ndeydik. Fatih Sultan Mehmet Universitesi Kariyer Merkezi Kurumsal İlişkiler Koordinatörü, eski çalışanımız Emre Özmen`in davetiyle katıldığımız etkinlikte, gençlere sektörümüzü ve kariyer olanaklarını anlatma fırsatı bulduk.
Detay için tıklayın
Başarılı Satıcılarımız Phuket adasındaydı. Toshiba Şampiyonlar Kulubü 2013 yarışması kazananları Phuket adasında tatil ödülünü anlattılar.
Detay için tıklayın
Toshiba MFP Cihazlarda AirPrint AirPrint, Toshiba müşterilerinin iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarını kullanarak dokümanlarını ve resimleri kablosuz olarak baskı almasını sağlamaktadır.
Detay için tıklayın
Bursa Bayi toplantisinda tanitimi yapilan yeni ürünlerimiz Dünyada bir ilk olan silinebilir toner teknolojisi ile EKO-MFP ve dokunmatik LCD ekranli akilli tablet
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com