KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Toshiba Bayileri, Bursa`da yılın 2. Bayi toplantısında buluştu. 16-17-18 Agustos`ta, Bursa Kervansaray Otel`de yılın 2. bayi toplantısını düzenleyen Elektromak; 52 bayi ile birlikte Toshiba`nın en üst düzey yöneticilerinin katılımıyla Toshiba`nın en yeni ürünlerinin Türkiye pazar lansmanını gerçekleştirdi.
Detay için tıklayın
Toshiba’nın son MFP modeli Phoenix, IF tasarım ödülü kazandı. Toshiba’nın en yeni modeli e-STUDIO 2505 (Phoenix),IF (International Forum) tarafından tasarım ödülüne layık görülmüştür. IF tasarım ödülü, dünya çapında sanayi ürünlerin için verilen en itibarlı ödüllerden biridir ve düz kapaklı Phoenix modelimiz “Ürün Tasarımı” katagorisinde, “Mükemmel Tasarım” ödülü kazanmıştır.
Detay için tıklayın
Toshiba TEC Genel Müdürü Isao Sugehara`nın Türkiye Ziyareti Teşekkür konuşmasının ardından plaket sunuldu. Samimi bir ortamda süren iş toplantılarının devamında, İstanbul Boğazında düzenlenen tekne turu unutulmaz fotograflara sahne oldu.
Detay için tıklayın
Toshiba `Quality Service Campaign` den ödülle döndük. Singapur`da 6-7 Mart tarihlerinde düzenlenen `Kalite Servis Kampanyasy` finalinde Elektromak`y temsil eden Yavuz Güney 3. oldu.
Detay için tıklayın
Elektromak - Toshiba 2010 yılında ödediği vergiyle, Türkiye ekonomine katkısı 501.441.41 TL olmuştur.Doküman teknolojileri sektöründe lider olan kurum, takdirname ödülüne layık görülmüştür.
Detay için tıklayın
`Yilin En Yenilikçi Ürünü` ödülü e-STUDIO 2051c/2551c`nin Toshiba`nin e-STUDIO2550c ve e-STUDIO2551c serisi ürettigi 600 x 1.200dpi çözünürlükte ürettigi canli dokümanlar, üstün performans yaratan kompakt yapisi ve hafif tasarimi ile orta-ölçekli firmalar için uygun olmasi ile tanilir. Benzersiz görüntü kalitesine ek olarak kagit yönetimi, sonlandirma seçenekleri ve kolay kullanimi, cihazlarin düsük etki ve çevreye duyarli tasariminin kullanicilara enerji harcamalarini zaltmalarini saglar.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com