KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Firmamızın, kuruluşunun 40 yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında sanatçı Bahadır Baruter`in son eserlerinden oluşan Senin Ailen Bir Yalan Yavrum temalı sergisine teknoloji sponsoru olarak destek vermekteyiz.
Çağdaş sanatçılarımız arasında yer alan Bahadır Baruter Penguen dergisinde editörlük ve çizerlik yapmakta olup kültür sanat çevrelerinin ilgi ve merakla takip ettiği karikatürist kimliği ile tanınmaktadır.
x-ist sanat evindeki sergi 13 Eylül - 13 Ekim 2012 tarihleri arasında sanatseverlerin ziyaretine açık olacaktır.
Detay için tıklayın
TOSHIBA e-STUDIO 456SE BLI tarafından ödüllendirildi. Sektörümüze hizmet veren bağımsız değerlendirme ve test laboratuarı olan BLI (Buyers Lab.) e-BRIDGE X teknolojisi ile donatılmış, e-STUDIO456SE modelini, öne çıkan yüksek güvenilirlik, kolay kullanım ve görüntü kalitesi özellikleri ile A3 Siyah-Beyaz 41-50 ppm sınıfında ödüle layık görmüştür.
Detay için tıklayın
Yeni bayimiz Satcom Elektronik Bilgi İşl.Rek.Tem.Dayanıklı Tüketim.Mal. San. Tic. Ltd.Şti. Niğde, Nevşehir ve bu illere bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekle yetkilendirilmiştir.
Satcom Elektronik`den Sadık Şimşek`e başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
Elektromak, `En İyi Kurumsal Müşteriler Yönetimi’ ödülünü aldı. Elektromak, 25-27 Mayıs tarihleri arasında, Tayland Bangkok`da yapılan Toshiba Distribütörleri Toplantısında “TOSHIBA - 2011 Yılın En İyi Kurumsal Müşteriler Yönetimi” (Best Effort on Major Account Management) ödülünü aldı.
TOSHIBA TEC tarafından düzenlenen ve 50`den fazla ülke distribütörü, 100’den fazla çalışanın katılımı ile gerçekleşen distribütörler toplantısında, TOSHIBA yönetim kademesi de en üst düzeyde temsil edildi
Detay için tıklayın
KDS Büro Otomasyon DOMİF 2012 Fuarı Katılımı İş konusunda istihdam yaratmak amacıyla Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), İş-Kur, Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ve Kocaeli Üniversitesi ortaklığında gerçekleştirilen 2. Doğu Marmara İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuar (DOMİF-12) bu yıl 24-25-26 Mayıs tarihlerinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslar Arası Fuar Alanında (İnterteks) gerçekleşti.

Fuara, bu bölge içinde yer alan pek çok güçlü firma katılımcı olarak destek verdi. Bu firmaların varlığı ile güçlenen fuara, Toshiba ve Elektromak’ı temsilen Kocaeli, Sakarya Yetkili Bayimiz KDS Büro Otomasyon katılmıştır.
Detay için tıklayın
TOSHIBA - Elektromak Dokümantasyon Sponsorluğu Geçtiğimiz 19-22 Nisan tarihlerinde düzenlenen Eğitim Teknolojileri Fuarında teknoloji sponsorluğunu üstlenen Toshiba - Elektromak desteklerini sürdürmeye devam ediyor. Ulusal Fuarcılık’ın ilk ayağını İstanbul’da düzenlediği, eğitim ihtiyaçların karşılanması amacıyla tedarikçileri , eğitim kurumları ve yöneticilerle buluşturan fuar İstanbul Ora Convention Center’da düzenlendi.

Üç gün süren fuarda, tüm doküman yönetimi işini üstlenen Toshiba- Elektromak katılımcılara 2012 yılında satışına başlanan en son ürünlerini tanıttı.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com