KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Elektromak, 2013 Yilinin Ilk Bayi Toplantisini Gerçeklestirdi. 18-20 Ocak tarihleri arasinda, Istanbul Marriott Otel’de yapilan toplanti 52 bayinin katilimiyla gerçeklesti.
ELEKTROMAK 2012 yilinda bagimsiz arastirma kuruslari tarafindan yapilan arastirmalarda pazar payini arttirdigi, sektör ortalamasinin üstünde bir büyüme gerçeklestirdigi ve Segment 3’te satis liderligini korudugunu açikladi.
Detay için tıklayın
e-STUDIO 4540C Kontrol Panel Simulasyonu Üstün baskı kalitesi ve kullanım kolaylığına sahip tam renkli çok fonksiyonlu cihazımız olan e-STUDIO 4540C serisinin fonksiyonlarına aşağıdaki bağlantıdaki dosyayı bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.
İndirmek için aşağıdaki yazıya tıklayınız.
Detay için tıklayın
CeBIT Fuarında TOSHIBA`nın en yeni MFP ve POS ürünleri tanıtıldı. 29 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo`da düzenlenen CeBIT Eurasia Bilişim fuarına TOSHIBA`nın en yeni MFP ve POS ürünleri ile katılım sağladık. Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin ve Kore firmalarının yer aldığı İş Dünyası Salonunda bulunan standımızda fuar ziyaretçilerine TOSHIBA MFP ve POS ürünlerinin en yeni teknolojilerini gösterme fırsatını yakaladık.
Detay için tıklayın
Yeni bayimiz Saral Büro Makinaları Pazarlama Tic. Bitlis, Muş illeri ve bu illere bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekle yetkilendirilmiştir.
Saral Büro Makinaların`dan İrfan Koyuncu`ya başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
Şirketimizin kurucusu, onursal yönetim kurulu başkanımız merhum Selim PİNHAS`ın vefatının dokuzuncu yılında kendisini şükranla anıyoruz.
Detay için tıklayın
`10. Bayim Olur Musun` Fuarında En Yeni Ürünlerimizi Tanıttık 13-16 Eylül 2012 tarihlerinde CNR Fuar Merkezinde, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenenen 10. Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına Elektromak olarak TOSHIBA marka MFP cihazlarının yanısıra ilk defa TOSHIBA POS Sistemleri, ile katılmış bulunmaktayız.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com