KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Yeni bayimiz Saral Büro Makinaları Pazarlama Tic. Bitlis, Muş illeri ve bu illere bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekle yetkilendirilmiştir.
Saral Büro Makinaların`dan İrfan Koyuncu`ya başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
Şirketimizin kurucusu, onursal yönetim kurulu başkanımız merhum Selim PİNHAS`ın vefatının dokuzuncu yılında kendisini şükranla anıyoruz.
Detay için tıklayın
`10. Bayim Olur Musun` Fuarında En Yeni Ürünlerimizi Tanıttık 13-16 Eylül 2012 tarihlerinde CNR Fuar Merkezinde, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenenen 10. Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına Elektromak olarak TOSHIBA marka MFP cihazlarının yanısıra ilk defa TOSHIBA POS Sistemleri, ile katılmış bulunmaktayız.
Detay için tıklayın
Firmamızın, kuruluşunun 40 yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında sanatçı Bahadır Baruter`in son eserlerinden oluşan Senin Ailen Bir Yalan Yavrum temalı sergisine teknoloji sponsoru olarak destek vermekteyiz.
Çağdaş sanatçılarımız arasında yer alan Bahadır Baruter Penguen dergisinde editörlük ve çizerlik yapmakta olup kültür sanat çevrelerinin ilgi ve merakla takip ettiği karikatürist kimliği ile tanınmaktadır.
x-ist sanat evindeki sergi 13 Eylül - 13 Ekim 2012 tarihleri arasında sanatseverlerin ziyaretine açık olacaktır.
Detay için tıklayın
TOSHIBA e-STUDIO 456SE BLI tarafından ödüllendirildi. Sektörümüze hizmet veren bağımsız değerlendirme ve test laboratuarı olan BLI (Buyers Lab.) e-BRIDGE X teknolojisi ile donatılmış, e-STUDIO456SE modelini, öne çıkan yüksek güvenilirlik, kolay kullanım ve görüntü kalitesi özellikleri ile A3 Siyah-Beyaz 41-50 ppm sınıfında ödüle layık görmüştür.
Detay için tıklayın
Yeni bayimiz Satcom Elektronik Bilgi İşl.Rek.Tem.Dayanıklı Tüketim.Mal. San. Tic. Ltd.Şti. Niğde, Nevşehir ve bu illere bağlı beldelerde firmamızı ve markalarımızı temsil etmekle yetkilendirilmiştir.
Satcom Elektronik`den Sadık Şimşek`e başarılar dileriz.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com