KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
Toshiba MFP Cihazlarda AirPrint AirPrint, Toshiba müşterilerinin iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlarını kullanarak dokümanlarını ve resimleri kablosuz olarak baskı almasını sağlamaktadır.
Detay için tıklayın
YSoft SafeQ Doküman Yönetim Sistemi - Kartlı Sistemler YSoft SafeQ fotokopi, yazdırma ve tarama fonksiyonlarını kontrol edip, doküman güvenliği sağlayan gelişmiş doküman yönetim çözümüdür. Bütün fonksiyonlar için doğru numaratör ve hesap kontrolü, baskıları istediğiniz bir cihaza çağırabilmenizi sağlayan özelliklere sahiptir. SafeQ çözümü ile cihazlarından alınan baskıların tam kontrolüne sahipsiniz.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE Drop Zone Her değişik dokümanlar ve raporlar için sürekli yazıcı ayarlarınızı düzenlemek zorunda mı kalıyorsunuz ?
Toshiba e-BRIDGE Drop Zoneseç, sürükle ve bırak işlemleri ile ofis dokümanlarınız kolayca basımını sağlayarak verimlilğinizi yükseltir.
Kullanıcılar tarafından değişik baskı ayarlarını içeren Drop Zone kısayolları düzenlendikten sonra dokümanların basımı için uygulama yada yazıcı sürücüsü kullanımına gerek yoktur.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE Job Point TOSHIBA e-BRIDGE Job Point yüksek hacimli işleri kısa sürelerde yapılmasını sağlayan bir özelliktir.
Job Point otomatik olarak birden fazla TOSHIBA MFP cihazından aynı dokümanının basılmasını sağlayarak, bir işi tamamlamak için harcadığınız zamanı en az yarı yarıya azaltır.
Bilgisayarınızdan göndereceğiniz çoklu setleri TOSHIBA e-STUDIO cihazlarının iş yükü ve hızlarına göre bölerek aynı anda bitirmesini sağlayabilirsiniz.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE Job Seperator ( İş Ayırıcı) e-BRIDGE Job Seperator baskısını alacağınız işleri set yada takım olarak ayıran bir araçtır. Aynı işten, değişik adetlerde ve bilgi kağıtları ile ayrılmış şekilde setler yada takımlar alabilirsiniz.
Detay için tıklayın
e-BRIDGE Fleet Management System (MFP Yönetim Sistemi) e-BRIDGE Fleet Management System firmanızda kullanmakta olduğunuz MFP makinelerini , çalışma durumlarını, sarf malzemeleri bilgileri hakkında bilgi toplar ve bunların analizini sizin için yapar. Makinelerin sorunlarını, toner bitmesi, kağıt sıkışması gibi bilgileri hızlı bir şekilde bilgilendirir.Makinelerin iş yüklerini analiz eder. Bu yönetim sistemi otomatik olarak numaratör bilgilerini okuyabilir ve masrafları gösterebilir. Aylık baskı adetlerini grafiksel olarak gösterebilir. Sistem bağımsız, java tabanlı her türlü işletim sisteminde çalışabilir.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com