KULLANICI ADI
ŞİFRE
  |   
Şifremi Unuttum     |    Yeni Üye
TOSHIBA e-STUDIO4508A BLI tarafından ödüllendirildi.TOSHIBA’nın yeni ürün serisi e-BRIDGE Next modellerinden e-STUDIO 4508A, sektörün laboratuar, test ve değerlendirme kuruluşu olan BuyersLab, BLI tarafından ‘Yüksek Derecede Tavsiye Edilen Ürün’, ‘Güvenilirlik’ ve yılda iki dönem yapılan ‘Yaz Dönemi Seçimi’ olmak üzere 3 ödüle layık görülmüştür. Bu değerlendirmeleri 6 ay boyunca yapılan güvenilirlik, kullanım imkanı, güvenlik, özellik değer testleri sonrasında belirlenmiştir.
Detay için tıklayın
2017 Pazarlama ToplantısıToshiba tarafından 16-17 Mayıs 2017 tarihlerinde Dubai`de geleneksel Ürün Planlama Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantıya Türkiye ve Elektromak A.Ş temsilen Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü Sn. Ali TİKVEŞ ve Elektromak A.Ş Ankara Bölge Bayisinden Sn. Ergül KATIRANCI katılmıştır.
Detay için tıklayın
 
e-BRIDGE Gelecek Serisi Ürün EğitimiTOSHIBA’nın “Bağlan, Bütünleş, Basitleştir” vizyonu ile e-BRIDGE Gelecek Serisinin donanım ve yazılım çözümlerini içeren ürün eğitim 11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde LAZZONI otelde yurt çapından 50 den fazla bayinin katılımı ile gerçekleşmiştir.
TOSHIBA’nın hedefleri, eriştiği teknolojik avantajları ve çözümlerin sunumu TOSHIBA Singapore PTE’ den Mr.Raymond PHUA tarafından yapılmıştır.
Detay için tıklayın
2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul`da GerçekleştiElektromak olarak her yıl düzenlenen yılın ilk bayi toplantısı 31 Mart - 2 Nisan 2017 tarihlerinde Radisson BLU Spa & Hotel, Tuzla İstanbul`da gerçekleşti.

Türkiye çapındaki 47 bayimizden 59 kişinin katıldığı toplantıya, Toshiba`yı temsilen Kıdemli Yönetici ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Pradeep KUMAR katılmıştır.
Detay için tıklayın
 
Teknik Servis EğitimleriAramıza yeni katılan bayilerimiz ve teknik uzmanlar için düzenlenen teknik servis eğitimi geçtiğimiz cumartesi günü firma merkezimizde yapılmıştır. Yüksek ilgi ve memnuniyet yaratan eğitimin sonunda düzenlenen sınavda en yüksek başarıyı Biltek - Aydın bayimizden Sn. Hüsnü SÖZÜTOK ulaşmış, Sn. Yavuz GÜNEY tarafından teşekkürler ile ödüllendirilmiştir.
Detay için tıklayın
Yeni İşortaklarımızHizmet kapsama alanımızı genişleterek, ürünlerimizin daha fazla kişi ve kuruluşlar ile buluşmasını sağlamak amacıyla aşağıda bilgileri bulunan firmalar, belirlenen bölgelerde firma ve markamızı temsil etmek üzere yetkilendirilmiştir.
Detay için tıklayın
 
 

 
 
Toshiba
Copyright by Elektromak © 2013 - KULLANIM SÖZLEŞMESİ
İmrahor cad. no:64 Sütlüce - Beyoğlu P.K:34445, İstanbul Tel: 444 5 365 (EMK) Fax: 0212 210 0025
info@toshiba-turkiye.com