Size Ulaşalım

2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti

Elektromak olarak her yıl düzenlenen yılın ilk bayi toplantısı 31 Mart - 2 Nisan 2017 tarihlerinde Radisson BLU Spa & Hotel, Tuzla İstanbul'da gerçekleşti.

Türkiye çapındaki 47 bayimizden 59 kişinin katıldığı toplantıya, Toshiba'yı temsilen Kıdemli Yönetici ve Genel Müdür Yardımcısı Sayın Pradeep KUMAR katılmıştır.

Toplantıda Sn. Pradeep KUMAR geleceğin teknolojilerini içeren rakipsiz ürün gamımız e-STUDIO N (Gelecek) serisi ve bu ürünler ile katma değer sağlanacak dikey pazarlar ve çözüm sistemleri sunumunu gerçekleştirdi. Bu sunumu takiben Sn. Doğan PİNHAS politik ve ekonomik veriler sunarak vererek gelecek dönemin stratejisi ve planları hakkında bilgiler verdi. Kurumlar için geliştirilen güvenlik ve verimlilik yazılımlarını tanıtan TERAMIND firmasından Turgut ÖZATA'nın sunumu bütün katılımcılar tarafından büyük ilgi görmüştür.

Toplantı bitimini takiben yapılan gala yemeğinde geçtiğimiz yılın başarılı bayileri performansları için teşekkür edilerek ödüllendirilmiştir.

2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti 2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti