Size Ulaşalım

Hizmetler

KİRALAMA

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

Git

SAYFA BAŞI

Kullandığınız cihazların masraflarını kontrol altına alarak, baskı maliyetleriniz sabitleyip, cihazınızın ömrünü uzatabilir, en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Git

ÇEVRE DOSTU

Aynı zamanda ekolojik, ekonomik ve verimli olmak çok zor değil. Uzmanlarımız işinizin daha sürdürülebilir olmasına yardımcı olabilir.

Git

GÜVENLİK

Bilgileriniz Toshiba MFP cihazınız ile güvende. Toshiba cihazlar ile birlikte gelen güvenlik özelliklerinden faydalanın.

Git

Haberler

26-27 Nisan 2024 Tarihlerinde İstanbul`da Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.

26-27 Nisan 2024 Tarihlerinde İstanbul`da Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.  26 Nisan Cuma akşamı bayilerimizin katılımlarıyla hep birlikte akşam yemeğimizi yedik. 27 nisan İstanbul Şişli Mariot otelde 72 katılımcı ile 2024 bayi toplantımızı gerçekleştirdik. Toshiba Singapur ve Toshiba Dubai den gelen VİP konuklarımız SN. Yuko TANİKAWA ve Sayın Preedep KUMAR`ın katılımları ile Toshiba -Ricoh birleşmesinin etkileri işimizin geleceği hakkında bilgiler verildi devam eden süreçte SN. TANİKAWA SN. Kumar 2023 performansı için teşekkürlerini sundular. Elektromak Büro Makineleri yönetim kurulu başkanı SN. Doğan PİNHAS`ın Türkiye jeopolitik riskleri, dünya ve Türkiye ekonomik görünümü, sektör analizleri, pazar payı konumu ve Elektromak organizasyonunun yapısıyla ilgili bilgileri paylaştığı sunumu...

HABERİ OKU

TOSHIBA - ELEKTROMAK BULUT VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ETKİNLİĞİ

ELEKTROMAK BULUT VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ETKİNLİĞİ  GEBZE TEKNIK UNIVERSITESI - TEKNOPARK Öğretim üyesi başına düşen akademik yayın sıralamasında Türkiye’deki devlet üniversiteleri arasında 1. Sırada bulunan Gebze Teknik Üniversitesinde 28 KASIM Salı günü ilk Bulut Bilişim Etkinliğimizi yaptık. Teknopark Yönetimi katılımcıları, Firma Temsilcileri, Üniversite Sosyal Kulüp Öğrencileri, Bölgesel Firma Yetkilileri ve çevre illerden gelen bayilerimizin katılımıyla, Elektromak pazarın yeni yapı taşlarından olan Bulut Bilişim ve Toshiba Yazılımları üzerine vizyonunu, ürün skalasını ve ürünlerin performans/fayda değerlerini paylaştı.

HABERİ OKU

ACI KAYBIMIZ

  ACI KAYBIMIZ Elektromak ailemizin en eski bayilerinden,büyüğümüz sayın Tamer BİLGİNER ( Tamer abimiz ) ‘i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. 1986 yılında İzmir bayimiz Kuzeyman’da satış temsilcisi olarak başlayan başarılar ile dolu olan yolu 2000 yılında İzmir bayimiz Egetek’te şirketin kurucusu olan sayın Beytullah YILMAZ ile kesişmiş ve bu tarihten günümüze kadar engin bilgi ve tecrübeleri ile bizlere yol gösterici olmuştur. Dürüstlük ve Çalışkanlığı kendisine şiar edinmiş olan Tamer abimizin yolumuzu aydınlatmaya devam edeceğinden şüphemiz yoktur. Öğretilerine sahip çıkarak kendisini büyük bir özlem ve saygı ile hatırlayacak,hiçbir zaman unutmayacağız. Bu vesile önce kederli ailesine,uzun yıllardır yol arkadaşı olan sayın Beytullah YILMAZ’a,Elekromak Ailesine ve tüm sevenlerine baş...

HABERİ OKU
Tüm Haberler
 • Anasayfa

 • ÜRÜNLER

  Renkli MFP
  Renkli MFP
  Siyah Beyaz MFP
  Siyah Beyaz MFP
 • YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

  İYİYİ MÜKEMMELLEŞTİRMEK

  Çok fonksiyonlu cihazlarımızın kaliteli, becerikli sağlam olmasının yanısıra, onları mükemmele ulaştıracak yöntem birlikte kullanılacak yazılım çözümleridir. Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçları için bir çok yazılım çözümü sunmaktayız. İşinizin merkezindeki bilgilerin yönetimi ve üretimi için işinizdeki iş akışıları için doküman üretimi ve üretimi, cihaz yönetimi, kullanım ve verimliliği amaçlayan yazılımlar sunmaktayız. Sunduğumuz bütün çözümler bilgi işlem ortamınıza sorunsuzca entegrasyonu yapılabilir, sorunsuzca yönetilebilebilir. Toshiba'nın işinize sağlayacağı katkılar için yazılım çözümlerimizi inceleyiniz...

  DOKÜMAN KAYDETME VE YARATMA
  Mevcut iş akışınıza yeni bir bilginin eklenmesi zorlayıcı bir süreç olabilir. Yazılım  ve uygulamalarımız ile doküman ve bilgilerin yaratılması ve kayıt edilmesi kolaydır ve dokümanlar otomatik olarak önceden belirlenen iş akışlarına göre işlenir.
  CİHAZ YÖNETİM
  Cihazlarınızın yönetimini yapmak ve kullanımlarını yönetmek için gerçek zamanlı bilgiye ihtiyacınız vardır. Toshiba bu konuda size yardımcı olabilir. Bütün   cihazların güncel durum bilgilerini izleyerek, çalışmama sürelerini azaltarak verimliliğinizi yükseltebilir, zaman ve paradan tasarruf sağlarsınız.
  BASKI YÖNETİMİ
  Toshiba'nın baskı yönetimi çözümleri cihazlarınızdan kimin, ne zaman, ne baskı aldığını yada kaydettiğini tespit edelirsiniz. Baskı kuralları yaratarak, baskı sisteminizin daha verimli kullanılmasını sağlayarak gereksiz harcamaları önleyerek ekonomi sağlayabilirsiz. Kolay kurulum ve yönetime sahip yazılımlarımız ile bütün baskı filonuzun potansiyelini yükseltebilirsiniz.
  MOBİL BASKI
  Günümüzde mobilize hayatımızın her evresindedir. Mobil cihazlar ile bilgilere erişim ve yönetimi bir avantajdır. O zaman neden baskılarınızı akıllı telefonunuz ve tabletinizi kullanarak almıyorsunuz? Toshiba ürünleri günümüz ve geleceğin teknolojileri donatılmış olup, iş hayatımıza entegredir.
 • HAKKIMIZDA

 • HİZMETLER

 • DESTEK

HAKKIMIZDA

Elektromak Büro Makineleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 1972 yılında rahmetli Selim PİNHAS (Onursal Yönetim Kurulu Başkanımız) tarafından Istanbul'da kurulmuştur.

Kuruluşunun ilk yıllarında çeşitli evsaf ve markalarda kırtasiye malzemeleri ile büro makineleri ithalatı yapan şirket, bu süreçte ithal ettiği ürünlerin yurt içinde pazarlama fonksiyonunu yerine getirerek aktive olmuştur.

1974 Yılında Japon endüstri devi Toshiba ile yapılan distribütörlük sözleşmesi, Elektromak'a fotokopi makineleri ve faksimile cihazlar nezdinde dünya devi Toshiba markasının Türkiye tek yetkili distribütörü olma hak ve özelliğini kazandırmıştır.

1974 Yılında başlayan Toshiba-Elektromak distribütörlük ilişkisi süreç içerisinde telefon cihazları ve santralleri, ile taşınabilir bilgisayarlar (note-book) nezdinde ki ürünleri de kapsayarak gelişmiştir.

İçinde bulunduğumuz 2018 yılı itibari ile 44 yıldır sürdürülen Toshiba distribütörlüğü Elektromak'a dünya çapında en kıdemli distribütör olma özelliğini sağlamıştır.

Şirketimiz 1974 yılından bu yana münhasıren salt Toshiba markası ile çalışmakta olup tüm ticari faaliyet ve fonksiyonlarını tek marka çatısı altında sürdürmektedir. Sahip olduğu münhasırlık ve sadakat felsefesi paralelinde Elektromak yurt içi örgütlenme yapısında da aynı perspektifi takip ederek bayi ağını salt Toshiba markası ve Elektromak odaklı eksen üzerinde oluşturmuştur.

Şirketimiz sektörel bazda bayilik sistemini temel alan ilk kuruluştur. Bu anlayışın doğal sonucu olarak bugün Elektromak organizasyonu içinde yer alan pek çok bayimiz ile sürdürülen iş ortaklığı yirmi beş yıllık bir özgeçmişe sahiptir.

Aynı anlayışın yansıması olarak bugün Elektromak bünyesinde kilit noktalarda görev yapan kadroların da şirket içindeki kıdemleri on yıl ile otuz yıl arasında değişmektedir. Gerek kendi kadrolaşma anlayışı gerekse de bayi ağının yapısı göz önüne alındığında istikrar, sadakat, kalite ve verimlilik ilkelerinin ciddi bir şekilde hayata geçirildiği görülmektedir.

Hukuken ticari bir şirket olan Elektromak'ın en öne çıkan özelliklerinden biri tüm iş paydaşları ile kazan-kazandır ilkesini temel alarak faaliyet ekseni oluşturmasıdır. Bu noktada başta üretici firma olan Toshiba, devamında da çalışanları, bayileri ve son kullanıcılarımız olmak üzere tüm paydaşlarımızın şirketimizle girdikleri ilişkilerden kazanç ve fayda sağlayabilmelerini vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiş olan Elektromak bu özelliği nedeniyle uzun erimli ve istikrarlı ilişkilerin merkezi ve organizatörü olmuştur.

Ticaretin para kazanma gayreti haline dönüştüğü günümüz şartlarında, Elektromak, rekabet etiği ve ticari ahlak değerlerine sadık kalarak faaliyet göstermeyi temel ilkelerinden biri olarak benimsemiştir. Bu anlamda rekabeti fayda değeri yaratma konusunda sergileyeceği farklılığa dayandıran şirketimiz, rekabeti ahlak ve etik değerlere aykırı yöntemlere dayandırmayı kesinlikle ret etmektedir.

Elektromak ailesi ve organizasyonu olarak bu dünyada sürdürülebilir karlı ve kazançlı büyümenin yukarıda kısaca belirtilen temel ilkelerimiz bileşkesinde keyifle ve huzurla sağlanabileceğine yürekten inanmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ;

Elektromak A.Ş müşterilerinin tam tatminini sağlayacak ürün ve hizmetleri ile, çalışma alanlarında ahlaki ve etik normlar çerçevesinde rekabet ederek; kalite konusunda haklı ve istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmeyi, firma bünyesinde sürekli gelişim sağlayabilmeyi ve bununla beraber çalışanlarının mutluluğunu sağlayabilmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir. Firmamız şirket performansının takibi için dönemsel hedefler berlirler ve bunları da aylık ve yıllık olarak takip eder.
Kalite politikamız altı (6) ana motif üzerine oturtulmuştur;

 • Müşterinin Tam Tatmini Mevcut ve olası ihtiyaçları tam olarak karşılayacak ürün ve hizmetlerimiz ile, müşterilerimizde para, zaman ve kalite konularında artı değer yaratarak çözüm ortağı rolü oynamak.
 • Ürün ve Hizmet Kalitesi Müşterilerimizin ihtiyacı olan, bakım, onarım, lojistik ve danışmanlık hizmetlerini çağdaş normlarda müşterilerimize artı değer kazandıracak ürün ve çözümlerle birlikte sunabilmek.
 • Teknoloji ve Bilgi kalitesi Tüm çalışma alan ve birimlerimizde güncel teknolojiyi takip ederek çağdaş dünya normlarında gerekli bilgi deneyim ve teknolojiye sahip olabilmek ve bunları efektif olarak kullanabilmek.
 • Organizasyon Kalitesi ve Sürekli İyileşme
 • Elektromak çalışanları, ürün ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçi firmalar ve sistemimiz içinde yetkilendirmek sureti ile adımıza taşeronluk hizmetlerini yerine getiren kuruluşlar (bayilerimiz) kapsamında insan ve organizasyon kalitesini en yüksek düzeyde istihdam edebilmek ve bunu sürekli gelişim/iyileşme ile haiz kılmak.
 • Çalışanların MutluluğuBaşta tüm çalışanlarımız olmak üzere sistemimize bağlı olarak istihdam edilen insan kaynaklarını madden ve manen tatmin ederek moral değerleri yüksek seviyede tutabilmek.
 • RekabetTüm faaliyet alanlarımız dâhilinde, rakiplerimizle rekabette ve müşterilerimize karşı ahlaki ve etik değerler çerçevesinde hareket ederek başarılı olmak.