Size Ulaşalım

HABERLER

F a4aÖdül törenlerini sıradanlıktan çıkararak çağımız dijitaline entegre etmek amacıyla Lapland Reklam Ajansı ve 3S Medya ortak organizatörlüğünde gerçekleştirilen ‘Uluslararası Kristal Ödül Töreni’ iş, sanat ve spor dünyasını bir araya getirerek sektöre yepyeni bir bir soluk getirdi. 16 Şubat 2022 Çarşamba günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Platinum sahnesinde gerçekleştirilen ödül töreninin sunuculuğunu Şebnem Schaefer ve Bekir Aksoy yaptı. Ödül Töreninde Dünyada ve Türkiye’de ilk kez kullanılan Robotlarla ödüller sahiplerini buldu.

Etkinlik Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde saat 19.00’da kokteyl ile başladı. 20.00’de misafirlerin salona davet edilmesiyle, ödül töreni başladı. İş, sanat ve spor dünyasından isimlerin ödüllerini aldıkları gecede, Elektromak Büro Makineleri 2021 senesinin “ En İyi Çözüm Ortağı” ödülüne layık görüldü. Ödülü firma adına alan Kurumsal İletişim Koordinatörü Rakel Meşulam, firmamıza bu gururu yaşatan, sadakatları ile daima yanıbaşımızda hissettiğimiz değerli son kullanıcılarımıza teşekkür etti. Rakel Meşulam, Ödülü, kurulduğu günden bu yana büyük bir özveri ile çalışan Elektromak çalışanları adına aldı. Kurucu ve kurulduğu günden bu yana Elektromak Büro Makineleri Onursal Başkanı Selim Pinhas’ın anılması ile konuşma sona erdi.

Ödül,  1974 yılından bu yana Toshiba markalı Ofis Dokümantasyon Sistemleri’ni, büyük, orta ve küçük ölçekli ofis ortamları ile buluşturmayı, çalışma ortamlarının verimliliğine katkı sağlamak adına ekonomik çözümler üretmeyi, bu yolla son kullanıcılar için  fayda değer üretmeyi hedef olarak belirlemiş Elektromak Büro Makineleri için gurur kaynağı oldu. Başarılarını, katlayarak devam ettirmek üzere,  Toshiba markasının, kurulduğu günden bu yana 45 yılı aşkın bir süredir Türkiye çapında tek yetkili distribütörü olma ünvanını elinde tutan Elektromak Büro Makineleri,2022 yılında da  ofis dokümantasyonunda “ En İyi Çözüm Ortağı” olma hedeflemektedir. 

 

 

CTS26509ERS 2446

CTS26506

WhatsApp Image 2021 10 09 at 1.09.43 PM

Elektromak Büro Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. nin geleneksel bayi toplantısı bu yıl 08-10 Ekim tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel’de gerçekleşti.

roi

Modern yazıcılar, önceki modellere göre teknolojik olarak oldukça yol kat etti. . Gelişmiş hız ve kaliteye ek olarak, günümüz cihazları, kuruluşunuzun iş akışlarını optimize etmenize, bilgilerinizi korumanıza ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardımcı olacak birçok faydalı özelliğe sahiptir. Sonlandırma işlemlerinden güvenliğe, bağlantıya ve iki taraflı yazdırma/taramaya kadar, iş yapmanıza yardımcı olacak basit yazdırma, kopyalama veya taramanın ötesinde hiçbir özellik sıkıntısı yoktur.

WhatsApp Image 2021 07 16 at 18.07.33

Phaselis01a

Firmamız 47 senelik tarihinde bir çok sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmuş, eğitimden, sanata, doğadan spora kadar birçok alanda desteğini göstermiştir.

Fast Scanning

TOKYO — Toshiba Elektronik Cihazlar ve Depolama Şirketi ("Toshiba"), A3 çok işlevli yazıcılar için yüksek hızlı tarama sağlayan lens azaltma tipi CCD doğrusal görüntü sensör "TCD2726DG"' yi piyasaya sürdü.

Untitled 1fsdfsdf

Dünya çapındaki pazar araştırma şirketi Keypoint Intelligence, çok işlevli yazıcı (MFP) cihazına iki Buyers Lab 2021 Kış Seçim Ödülü layık görerek Toshiba'nın yeniliğe olan bağlılığını onaylamıştır. Toshiba’nın en yeni renkli A4 e-STUDIO ™ 330AC ve e-STUDIO400AC MFP'leri, kullanım kolaylığı, dinamik özellikler ve olağanüstü değeri harmanlayarak ödülleri kazandı.

Toshiba MFP Cleaning GuideTR32

Toshiba MFP'ler çok sayıda kullanıcı tarafından kullanıldığından, cihazın temiz olması önem kazanmaktadır. Cihazın temizliği için önergeyi inceleyiniz.

Toshiba Elektromak Logo

ELEKTROMAK A.Ş’den Müşterileri ve İş Ortaklarına  COVID-19 Hakkında Mesajımız

 

 25.03.2020

Değerli  Müşterilerimiz ; Sayın  İş Ortaklarımız,

Koronavirüsün (COVID-19) neden olduğu bu belirsizlik zamanlarında, sağlığınız, güvenliğiniz ve refahınız bizim önceliğimizdir . Bu öncelik alacağımız karar ve önlemleri yönlendirmektedir. TOSHIBA markalı ürün ve hizmetlerinin  Türkiye çapında tek yetkili  Distribütörü olan  firmamız nezdinde ihtiyacınız olan Toshiba MFP, toner ve parça taleplerinizi karşılamak için azami çaba göstermekteyiz.

Japonya01

Toshiba Singapur  tarafından düzenlenen 19 A Şampiyon Ligi'nde elde ettiğimiz 1. lik derecesi neticesinde 3-8 Kasım 2019 tarihlerinde   Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. temsilen Ankara İli ve Bölgesi Yetkili Bayimiz Kuzeyman Büro Donatımları San. ve Tic. A.Ş. nezdinde  Sn. Ergül Katırancı Japonya'ya davet edilerek düzenlenen geziye katılmaya hak kazanmıştır

IMG 7732

2019 yılının ilk Bayiler Toplantısı 23 Şubat tarihinde  Bomonti Hilton Hotel'de düzenlendi. Elektromak  Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. toplam 70 kişiden oluşan Bayi Grubu ile Cumartesi tüm gün süren toplantı sürecinde geçmiş yılın değerlendirmesini yaparken eş zamanlı olarak  2019 yılına ait ekonomik göstergeleri paylaştı.

yolis

2019 yılının ilk dönemini değerlendirmek, geri kalan dönemdeki plan ve aksiyonlarımızı görüşmek amacıyla 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Elektromak Bayi Toplantısını düzenlenmiştir.

erciyes1

Kocaeli bölge bayimiz KDS' nin yetkilisi Nilgün ÖZDEMİR markamızın bayrağını zirveye taşımaya devam ediyor. Ağustos 2014’de Süphan ve Ağrı, 2016’da Erciyes dağlarından sonra bu seneki hedefi olan 6.000m. üzerine çıkabilmek için Gürcistan’a gidiyor. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Toplu Resim 02

2018 yılının ilk bayi toplantısını Gürcistan’nın Batum şehrinde gerçekleştirdik. Yağmurlu fakat neşeli bir Trabzon buluşmasının ardından Batum’a giderken yol boyunca karadeniz insanının misafirperverliği ve yeşilin kırk tonu bizlere eşlik etti. Kafilenin Euphoria Hotel Batum'a varmasını takiben Riviera restoranda verilen akşam yemeği herkes için bir sonraki günün sabahında yapılacak toplantı için motivasyon kaynağı oldu.

2017 Kocaeli Bilişim Fuarı

Teknolojiyi en çok destekleyen belediyelerden biri olan müşterimiz Kocaeli Belediyesinin bu sene ilk defa düzenlediği Bilişim Fuarına bölge bayimiz KDS Büro Otomasyon ve Danışmanlık Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. katılımıyla katıldık.

Elektromak Bayileri Lviv Gezisi

Elektromak TOSHIBA bayileri Lviv gezisi ile ödüllendirildi.

2017 yılının ilk altı ayını başarı ile tamamlayan bayilerimizin başarılarını ödüllendirmek amacıyla firmamız tarafından 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Ukranya'nın Lviv kentine gezi düzenlenmiştir.

E-Bridge Next Serisinin Yazılımlarla Sunduğu Sinerji Eğitimi Yapıldı

TOSHIBA'nın piyasaya sunduğu yeni e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi cihazların getirdiği ek özellikler ve faydalarını kullanıcıların kullanımını sağlamak amacıyla düzenlenen yazılım ürünleri eğitimi 10-11-12 Ekim 2017 tarihlerinde Elektromak Merkez Ofisinde yapılmıştır.

Elektromak Baskı Gücünü Yeni Makineleri ile Printtek 2017`de Gösterdi

4-8 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenen Printtek 2017 fuarına TOSHIBA'nın en son e-BRIDGE teknolojisi ile tasarlanmış ürünlerini sergileme fırsatı bulduk. TOSHIBA'nın yeni modellere eklediği ve geliştirdiği teknolojiler sayesinde fuar ziyaretçileri tarafından gerek renk kalitesi gerekse de baskı performansı olarak oldukça beğeni kazanarak, bir çok misafirimiz ile bu ürünlerin buluşmasını sağladık.

TOSHIBA e-STUDIO4508A BLI Tarafından Ödüllendirildi

TOSHIBA'nın yeni ürün serisi e-BRIDGE Next modellerinden e-STUDIO 4508A, sektörün laboratuar, test ve değerlendirme...

2017 Pazarlama Toplantısı

Toshiba tarafından 16-17 Mayıs 2017 tarihlerinde Dubai'de geleneksel Ürün Planlama Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantıya Türkiye ve Elektromak A.Ş temsilen Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü Sn. Ali TİKVEŞ ve Elektromak A.Ş Ankara Bölge Bayisinden Sn. Ergül KATIRANCI katılmıştır.

e-BRIDGE Gelecek Serisi Ürün Eğitimi

TOSHIBA'nın "Bağlan, Bütünleş, Basitleştir" vizyonu ile e-BRIDGE Gelecek Serisinin donanım ve yazılım çözümlerini içeren ürün eğitim 11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde LAZZONI otelde yurt çapından 50 den fazla bayinin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Teknik Servis Eğitimleri

Aramıza yeni katılan bayilerimiz ve teknik uzmanlar için düzenlenen teknik servis eğitimi geçtiğimiz cumartesi günü firma merkezimizde yapılmıştır. Yüksek ilgi ve memnuniyet yaratan eğitimin sonunda düzenlenen sınavda en yüksek başarıyı Biltek - Aydın bayimizden Sn. Hüsnü SÖZÜTOK ulaşmış, Sn. Yavuz GÜNEY tarafından teşekkürler ile ödüllendirilmiştir.

Yeni İşortaklarımız

Hizmet kapsama alanımızı genişleterek, ürünlerimizin daha fazla kişi ve kuruluşlar ile buluşmasını sağlamak amacıyla aşağıda bilgileri bulunan firmalar, belirlenen bölgelerde firma ve markamızı temsil etmek üzere yetkilendirilmiştir.

2017 Yılının Bayi Toplantısı İstanbul'da Gerçekleşti

Elektromak olarak her yıl düzenlenen yılın ilk bayi toplantısı 31 Mart - 2 Nisan 2017 tarihlerinde Radisson BLU Spa & Hotel, Tuzla İstanbul'da gerçekleşti.

e-BRIDGE Next Serisi Cihazlar ile Bulut Sistemlerine Erişebilirsiniz

Teknolojinin öncü markası, üreticimiz TOSHIBA'nın piyasaya yeni sunduğu "Geleceğin Ofis Teknolojisi" içeren e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi MFP cihazları ile günümüzün doküman paylaşım, yönetim hizmetleri sağlayan Google Drive, Dropbox ve Microsoft OneDrive sistemlerine entegrasyon sağlamaktadır.

e-STUDIO 5005AC Buyers Laboratory (BLI) Tarafından Ödüllendirildi

Tokyo -- Toshiba Tec Corporation en yeni renkli çok fonksiyonlu cihazı (MFP) olan e-STUDIO 5005AC'nin Buyers Laboratory (BLI) tarafından "Yüksek Derece de Tavsiye Edilir" ve "Çok Güvenilir" olarak derecelendirildiğini açıkladı. BLI önde gelen bağımsız değerlendirme kuruluşu olarak, 2 ay sürece 210.000 sayfalık dayanılıklılık testinde, ödüllü cihaz, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve güvenlik testlerinde üstün derecede iyi performans göstermiştir.

e-BRIDGE N Serisi Teknik Eğitimi Ankara'da Yapıldı

TOSHIBA'nın geleceğin ofis teknolojisini barındıran e-BRIDGE N serisi cihazların teknik eğitimi yüksek bir katılım ile 03 Aralık 2016 günü Büyükhanlı Park Hotel Ankara'da gerçekleşti.

Bağlan, Bütünleş, Basitleştir

Toshiba TEC 13 Temmuz'da yaptığı açıklamasıyla yeni e-Studio MFP ürünlerinin ABBYY ve Intel'in ortaklığıyla geliştirdiğini açıkladı.

yaz donemi toplantisi

Elektromak A.Ş., 2016 yılının 2. bayi toplantısını 6-8 Ağustos tarihlerinde Antalya Belek, Belconti Otel'de gerçekleştirdi.

FSM Üniverstitesi Kariyer Günleri'ndeydik

21 Mayıs 2015 tarihinde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından Mühendislik,Mimarlık ve Tasarım Fakülteleri Kariyer Etkinliği adı altında düzenlenen etkinliğe katılımcı olarak iştirak edilmiştir.

phuket adasi

Tüm Asya Toshiba distribütorlerinin en iyi satıcılarının ödüllendirildiği Champions Club 2013’e Türkiye’den 2 kişi katılmaya hak kazandılar. Bu çerçevede Champions kategorisinde İzmir’den Sn.Tamer TOKEM ve Runner-Up kategorisinde İstanbul’dan Sn.İlker KIZILTAN göstermiş olduğu başarı neticesinde kazanmış olduğu tatil ödülü için 15-18 Eylül 2014 tarihleri arasında 12 ülkeden toplam 17 kişinin katılımı ve Toshiba Singapore Pte'den (TSP) Sn.Caroline HENG organizatörlüğünde Tayland'ın Phuket Adasında Club Med Tatil köyüne gidildi.

Toshiba MFP Cihazlarda AirPrint

Baskı almak için bilgisayara ihtiyacınz yok iPhone ve iPadinizi kullanarak baskı alabiliriz.

Teknolojinin ve sektörümüzün öncü firması Toshiba, Apple firması tarafından geliştirilen kablosuz baskı özelliği AirPrint'in yeni model cihazlarında kullanılabileceğini duyurdu.

Bursa Bayi Toplantısında Tanıtımı Yapılan Yeni Ürünlerimiz

Eko-Mfp(e-Studio 306LP)

Sektörümüze gerçek anlamda inovasyonun ne anlama geldiğini gösteriyoruz. Bu ürün dünyada bir ilk. Toshiba, gerek 0 karbon emisyonu hedefi, gerek üretim aşamasında kullanılan materyallerin doğaya geri dönüşümü olsun çevre duyarlılığını her zaman gözeten bir kuruluştur.

Toshiba Bayileri, Bursa'da yılın 2. Bayi Toplantısında Buluştu

Üretici firmamız Toshiba yetkilileri, yurt genelindeki 52 bayimiz ve şirketimiz kadrolarının katılımı ile Bursa Kervansaray otelde 16-17-18 Ağustos'ta yılın ikinci bayi toplantısını gerçekleştirdik.

Toplantıya üretici firmamız Toshiba'yı temsilen üretim ve pazarlamadan sorumlu genel Müdürü sayın ISAO SUGEHERA ile Ortadoğu coğrafyasından sorumlu sayın Pradeep KUMAR ve yeni nesil 70 inch dokunmatik akıllı tahta ürünlerinden sorumlu sayın MIKI LE katılım sağladı.

Toshiba’nın Son MFP Modeli Phoenix, IF Tasarım Ödülü Kazandı

Toshiba’nın son MFP modeli Phoenix, IF tasarım ödülü kazandı.

Toshiba’nın en yeni modeli e-STUDIO 2505 (Phoenix),IF (International Forum) tarafından tasarım ödülüe layık görülmüştür. IF tasarım ödülü, dünya çapında sanayi ürünlerin için verilen en itibarlı ödüllerden biridir ve düz kapaklı Phoenix modelimiz "Ürün Tasarımı" katagorisinde, "Mükemmel Tasarım" ödülü kazanmıştır. IF Tasarım Ödülleri, günümüzde verilen en önemli ve en büyük uluslararası tasarım ödülüdür. IF Etiketi aynı zamanda dünya çapında bilinen bir kalite mührüdür.

Toshiba TEC Genel Müdürü Isao Sugehara`nın Türkiye Ziyareti

Toshiba TEC Genel Müdürü Sayın Isao Sugehara şirketimizi ziyaret etti.

Toshiba 'Quality Service Campaign' den Ödülle Döndük

Toshiba 'Quality Service Campaign' den ödülle döndük.Toshiba teknik servis kalitesini gelistirmek için uyguladıgı programlardan bir tanesi olan `Quality Service Campaign` (Kalite Servis Kampanyası) 2013 finali Singapur`daydı. Dünya`da tüm Toshiba teknisyenlerinin katıldıgı yarısma, Toshiba Digital University dijital platformunda yapılan yazılı sınavlardan sonra yapılan eleminasyondan basarı seviyesi en yüksek olanların finale davet edilmeleriyle devam etti. Son finale kalanlar, makine üzerinde sorun analizi, problemi tanımlama, müdahele süresi ve çözümü gibi kritik süreçler sonucunda basarı seviyesine göre ödüllendirildi.

2012 yilin en yenilikci urunu

e-STUDIO2550c ve e-STUDIO2551c serisi ürün değerlendirme platformu olan `Better Buys for Business` ın 2012 yılının `Yılın En Yenilikçi Ürünü` ödülünü kazanmıştır. 

Elektromak, 2013 Yilinin İlk Bayi Toplantisini Gerçeklestirdi

18-20 Ocak tarihleri arasında, İstanbul Marriott Otel’de yapılan toplantı 52 bayinin katılımıyla gerçekleşti. ELEKTROMAK 2012 yılında bağımsız araştırma kuruşları tarafından yapılan araştırmalarda pazar payını arttırdığı, sektör ortalamasının üstünde bir büyüme gerçekleştirdiği ve Segment 3’te satış liderliğini koruduğunu açıkladı.

4540C Kontrol Paneli

Üstün baskı kalitesi ve kullanım kolaylığına sahip tam renkli çok fonksiyonlu cihazımız olan e-STUDIO 4540C serisinin fonksiyonlarına aşağıdaki bağlantıda bulunan dosyayı bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.
İndirmek için aşağıdaki yazıya tıklayınız.

CeBIT Fuarında TOSHIBA'nın En Yeni MFP ve POS Ürünleri Tanıtıldı

29 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo`da düzenlenen CeBIT Eurasia Bilişim fuarına TOSHIBA`nın en yeni MFP ve POS ürünleri ile katılım sağladık. Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin ve Kore firmalarının yer aldığı İş Dünyası Salonunda bulunan standımızda fuar ziyaretçilerine TOSHIBA MFP ve POS ürünlerinin en yeni teknolojilerini gösterme fırsatını yakaladık.

10 bayim olurmusun

13-16 Eylül 2012 tarihlerinde CNR Fuar Merkezinde, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenenen 10. Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına Elektromak olarak TOSHIBA marka MFP cihazlarının yanısıra ilk defa TOSHIBA POS Sistemleri, ile katılmış bulunmaktayız. 
Dokümantasyon sponsoru olduğumuz fuar MFP ürünlerimizin ve firmamızın ürün gamına yeni katılan POS Sistemlerinin katılımcılara tanıtılmasının yanında bayi ağımızın genişletilip, zenginleştirilmesine fayda sağlamıştır.