Size Ulaşalım

HABERLER


20c30 basılacak

26-27 Nisan 2024 Tarihlerinde İstanbul`da Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.

 26 Nisan Cuma akşamı bayilerimizin katılımlarıyla hep birlikte akşam yemeğimizi yedik. 27 nisan İstanbul Şişli Mariot otelde 72 katılımcı ile 2024 bayi toplantımızı gerçekleştirdik. Toshiba Singapur ve Toshiba Dubai den gelen VİP konuklarımız SN. Yuko TANİKAWA ve Sayın Preedep KUMAR`ın katılımları ile Toshiba -Ricoh birleşmesinin etkileri işimizin geleceği hakkında bilgiler verildi devam eden süreçte SN. TANİKAWA SN. Kumar 2023 performansı için teşekkürlerini sundular. Elektromak Büro Makineleri yönetim kurulu başkanı SN. Doğan PİNHAS`ın Türkiye jeopolitik riskleri, dünya ve Türkiye ekonomik görünümü, sektör analizleri, pazar payı konumu ve Elektromak organizasyonunun yapısıyla ilgili bilgileri paylaştığı sunumu dinledik. Elektromak Kurumsal Satışlar müdürü SN. İlker KIZILTAN ürün portföyümüzü ve yeni eklenen A4 MFP`ler üzerine yaptığı bilgi sunumundan sonra bayilerimizden Ankara Kuzeyman nezdinde SN. Ergül KATIRANCI, İzmir Egetek nezdinde Beytullah YILMAZ ve Denizli Teknotek nezdinde Mehmet YAĞCI hazırladıkları sunumlarda yerel bölge analizleri markaların yerel avantaj ve dezavantajları ve TOSHIBA yönetimine iletmek istedikleri mesajları ifade ettiler.


GTU

ELEKTROMAK BULUT VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ETKİNLİĞİ

 GEBZE TEKNIK UNIVERSITESI - TEKNOPARK

Öğretim üyesi başına düşen akademik yayın sıralamasında Türkiye’deki devlet üniversiteleri arasında 1. Sırada bulunan Gebze Teknik Üniversitesinde 28 KASIM Salı günü ilk Bulut Bilişim Etkinliğimizi yaptık. Teknopark Yönetimi katılımcıları, Firma Temsilcileri, Üniversite Sosyal Kulüp Öğrencileri, Bölgesel Firma Yetkilileri ve çevre illerden gelen bayilerimizin katılımıyla, Elektromak pazarın yeni yapı taşlarından olan Bulut Bilişim ve Toshiba Yazılımları üzerine vizyonunu, ürün skalasını ve ürünlerin performans/fayda değerlerini paylaştı.

 tamer bilginer

ACI KAYBIMIZ

Elektromak ailemizin en eski bayilerinden,büyüğümüz sayın Tamer BİLGİNER ( Tamer abimiz ) ‘i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

1986 yılında İzmir bayimiz Kuzeyman’da satış temsilcisi olarak başlayan başarılar ile dolu olan yolu 2000 yılında İzmir bayimiz Egetek’te şirketin kurucusu olan sayın Beytullah YILMAZ ile kesişmiş ve bu tarihten günümüze kadar engin bilgi ve tecrübeleri ile bizlere yol gösterici olmuştur.

Dürüstlük ve Çalışkanlığı kendisine şiar edinmiş olan Tamer abimizin yolumuzu aydınlatmaya devam edeceğinden şüphemiz yoktur.

Öğretilerine sahip çıkarak kendisini büyük bir özlem ve saygı ile hatırlayacak,hiçbir zaman unutmayacağız.

Bu vesile önce kederli ailesine,uzun yıllardır yol arkadaşı olan sayın Beytullah YILMAZ’a,Elekromak Ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileklerimizi iletiriz.

Allah rahmet etsin,mekanı cennet olsun.

 WhatsApp Görsel 2023 06 12 saat 00.07.07

KONYA BAYİ TOPLANTISI

Elektromak 2023 Bayi Toplantısı, 9-11 Haziran tarihlerinde Konya Ramada Otel’de gerçekleştirildi. 60 üzeri katılımcının bulunduğu toplantıda, Elektomak ve Toshiba önergeleri, Türkiye Pazar stratejileri, yeni seri ürünlerin fayda ve özellikleri, çalışma sistemleri ve fiyatlama üzerine bilgiler sunuldu. Bayilerin geri beslemeleri ve stratejik önerileri paylaşılarak, 2023-24 izlenecek yol haritası oluşturuldu. 

Doğan Pinhas açılış konuşmasında bayi-distribütör ilişkilerinin önemine vurgu yaptı; sunumunda ise baskı trendleri ve ekonomik panorama üzerine makro ve mikro ölçekte bilgileri sundu. Rakel Pinhas Meşulam Toshiba Singapur önergeleri ve Pazar durumunu, Cemal Engin – Bayi koordinasyon grubunu ve stratejik yaklaşımlarını, Ender Özgör yeni teknik servis yapılanmasını, Zuhal Çelik- Satış Sonrası Hizmetler – Bayi ilişkilerini, İlker Kızıltan –Pazarlama İletişimi ve  Ürün Fayda Özelliklerini paylaştı.

Gala gecesinde, bayilerimizin 2022 performansları ödüllendirildi. Başarı plaketleri – İzmir Egetek, KKTC-  Büroteknik Konya –Proser, Bursa - Sermak, Trabzon- Kuzeyman tarafından paylaşıldı.  Bronz Performans ödülleri– Antalya- Teknomak ve  Erzurum- Kuzeyman tarafından alınırken, Gümüş performans ödülleri İzmir– Saral ve Trabzon – Sistem Büro’ya verildi., 2022 yılının Altın performans ödülü Denizli- Teknotek’e , Üstün Başarı Ödülü ise Ankara-Kuzeyman tarafından alındı. Bayilerimize gösterdikleri çaba için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Pazar günü yapılan gezide ise, bayilerimizle beraber Konya Kelebekler Bahçesi gezildi. Sonrasında Mevlana Müzesi ve devamında Şems-İ Tebrizi’nin türbesi ziyaret edildi, hep birlikte yenilen öğlen yemeği sonrasında bir sonraki bayi toplantısında buluşmak üzere ayrıldık. Bu toplantının eşsiz ve unutulmaz olmasına emek veren başta Dogan Dogan Bey / Konya Proser olmak üzere, tüm ekibine teşekkür ederiz.

 turkiye3

BİZİ BİZ YAPAN HEDEFLERİMİZ

Toshiba TÜRKİYE’NİN Gururu ELEKTROMAK Büro Makineleri A.Ş. SING 20 Teknik servis Eğitimlerini 18 ŞUBAT 2023 ve 25 Şubat 2023 tarihlerinde tamamladığını gururla duyuruyoruz. SING 20 Teknik Servis eğitimlerine katılan bütün bayilerimize, teknik servis arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 DUBAİ3

16 OCAK 2023 – 19 OCAK 2023 tarihleri arasında Dubai de düzenlenen uygulamalı iki program halinde icra edilen, firmamız yetkililerinden  Cengiz HEVENK’in katılım sağladığı eğitim toplantısını başarılı bir şekilde tamamladık.

WhatsApp Image 2021 10 09 at 1.09.43 PM

Elektromak Büro Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. nin geleneksel bayi toplantısı bu yıl 08-10 Ekim tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel’de gerçekleşti.

roi

Modern yazıcılar, önceki modellere göre teknolojik olarak oldukça yol kat etti. . Gelişmiş hız ve kaliteye ek olarak, günümüz cihazları, kuruluşunuzun iş akışlarını optimize etmenize, bilgilerinizi korumanıza ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardımcı olacak birçok faydalı özelliğe sahiptir. Sonlandırma işlemlerinden güvenliğe, bağlantıya ve iki taraflı yazdırma/taramaya kadar, iş yapmanıza yardımcı olacak basit yazdırma, kopyalama veya taramanın ötesinde hiçbir özellik sıkıntısı yoktur.

WhatsApp Image 2021 07 16 at 18.07.33

Phaselis01a

Firmamız 47 senelik tarihinde bir çok sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmuş, eğitimden, sanata, doğadan spora kadar birçok alanda desteğini göstermiştir.

Fast Scanning

TOKYO — Toshiba Elektronik Cihazlar ve Depolama Şirketi ("Toshiba"), A3 çok işlevli yazıcılar için yüksek hızlı tarama sağlayan lens azaltma tipi CCD doğrusal görüntü sensör "TCD2726DG"' yi piyasaya sürdü.

Untitled 1fsdfsdf

Dünya çapındaki pazar araştırma şirketi Keypoint Intelligence, çok işlevli yazıcı (MFP) cihazına iki Buyers Lab 2021 Kış Seçim Ödülü layık görerek Toshiba'nın yeniliğe olan bağlılığını onaylamıştır. Toshiba’nın en yeni renkli A4 e-STUDIO ™ 330AC ve e-STUDIO400AC MFP'leri, kullanım kolaylığı, dinamik özellikler ve olağanüstü değeri harmanlayarak ödülleri kazandı.

Toshiba MFP Cleaning GuideTR32

Toshiba MFP'ler çok sayıda kullanıcı tarafından kullanıldığından, cihazın temiz olması önem kazanmaktadır. Cihazın temizliği için önergeyi inceleyiniz.

Toshiba Elektromak Logo

ELEKTROMAK A.Ş’den Müşterileri ve İş Ortaklarına  COVID-19 Hakkında Mesajımız

 

 25.03.2020

Değerli  Müşterilerimiz ; Sayın  İş Ortaklarımız,

Koronavirüsün (COVID-19) neden olduğu bu belirsizlik zamanlarında, sağlığınız, güvenliğiniz ve refahınız bizim önceliğimizdir . Bu öncelik alacağımız karar ve önlemleri yönlendirmektedir. TOSHIBA markalı ürün ve hizmetlerinin  Türkiye çapında tek yetkili  Distribütörü olan  firmamız nezdinde ihtiyacınız olan Toshiba MFP, toner ve parça taleplerinizi karşılamak için azami çaba göstermekteyiz.

Japonya01

Toshiba Singapur  tarafından düzenlenen 19 A Şampiyon Ligi'nde elde ettiğimiz 1. lik derecesi neticesinde 3-8 Kasım 2019 tarihlerinde   Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. temsilen Ankara İli ve Bölgesi Yetkili Bayimiz Kuzeyman Büro Donatımları San. ve Tic. A.Ş. nezdinde  Sn. Ergül Katırancı Japonya'ya davet edilerek düzenlenen geziye katılmaya hak kazanmıştır

IMG 7732

2019 yılının ilk Bayiler Toplantısı 23 Şubat tarihinde  Bomonti Hilton Hotel'de düzenlendi. Elektromak  Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. toplam 70 kişiden oluşan Bayi Grubu ile Cumartesi tüm gün süren toplantı sürecinde geçmiş yılın değerlendirmesini yaparken eş zamanlı olarak  2019 yılına ait ekonomik göstergeleri paylaştı.

yolis

2019 yılının ilk dönemini değerlendirmek, geri kalan dönemdeki plan ve aksiyonlarımızı görüşmek amacıyla 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Elektromak Bayi Toplantısını düzenlenmiştir.

erciyes1

Kocaeli bölge bayimiz KDS' nin yetkilisi Nilgün ÖZDEMİR markamızın bayrağını zirveye taşımaya devam ediyor. Ağustos 2014’de Süphan ve Ağrı, 2016’da Erciyes dağlarından sonra bu seneki hedefi olan 6.000m. üzerine çıkabilmek için Gürcistan’a gidiyor. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Toplu Resim 02

2018 yılının ilk bayi toplantısını Gürcistan’nın Batum şehrinde gerçekleştirdik. Yağmurlu fakat neşeli bir Trabzon buluşmasının ardından Batum’a giderken yol boyunca karadeniz insanının misafirperverliği ve yeşilin kırk tonu bizlere eşlik etti. Kafilenin Euphoria Hotel Batum'a varmasını takiben Riviera restoranda verilen akşam yemeği herkes için bir sonraki günün sabahında yapılacak toplantı için motivasyon kaynağı oldu.

2017 Kocaeli Bilişim Fuarı

Teknolojiyi en çok destekleyen belediyelerden biri olan müşterimiz Kocaeli Belediyesinin bu sene ilk defa düzenlediği Bilişim Fuarına bölge bayimiz KDS Büro Otomasyon ve Danışmanlık Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti. katılımıyla katıldık.

Elektromak Bayileri Lviv Gezisi

Elektromak TOSHIBA bayileri Lviv gezisi ile ödüllendirildi.

2017 yılının ilk altı ayını başarı ile tamamlayan bayilerimizin başarılarını ödüllendirmek amacıyla firmamız tarafından 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında Ukranya'nın Lviv kentine gezi düzenlenmiştir.

E-Bridge Next Serisinin Yazılımlarla Sunduğu Sinerji Eğitimi Yapıldı

TOSHIBA'nın piyasaya sunduğu yeni e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi cihazların getirdiği ek özellikler ve faydalarını kullanıcıların kullanımını sağlamak amacıyla düzenlenen yazılım ürünleri eğitimi 10-11-12 Ekim 2017 tarihlerinde Elektromak Merkez Ofisinde yapılmıştır.

Elektromak Baskı Gücünü Yeni Makineleri ile Printtek 2017`de Gösterdi

4-8 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenen Printtek 2017 fuarına TOSHIBA'nın en son e-BRIDGE teknolojisi ile tasarlanmış ürünlerini sergileme fırsatı bulduk. TOSHIBA'nın yeni modellere eklediği ve geliştirdiği teknolojiler sayesinde fuar ziyaretçileri tarafından gerek renk kalitesi gerekse de baskı performansı olarak oldukça beğeni kazanarak, bir çok misafirimiz ile bu ürünlerin buluşmasını sağladık.

TOSHIBA e-STUDIO4508A BLI Tarafından Ödüllendirildi

TOSHIBA'nın yeni ürün serisi e-BRIDGE Next modellerinden e-STUDIO 4508A, sektörün laboratuar, test ve değerlendirme...

2017 Pazarlama Toplantısı

Toshiba tarafından 16-17 Mayıs 2017 tarihlerinde Dubai'de geleneksel Ürün Planlama Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantıya Türkiye ve Elektromak A.Ş temsilen Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü Sn. Ali TİKVEŞ ve Elektromak A.Ş Ankara Bölge Bayisinden Sn. Ergül KATIRANCI katılmıştır.

e-BRIDGE Gelecek Serisi Ürün Eğitimi

TOSHIBA'nın "Bağlan, Bütünleş, Basitleştir" vizyonu ile e-BRIDGE Gelecek Serisinin donanım ve yazılım çözümlerini içeren ürün eğitim 11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde LAZZONI otelde yurt çapından 50 den fazla bayinin katılımı ile gerçekleşmiştir.

Teknik Servis Eğitimleri

Aramıza yeni katılan bayilerimiz ve teknik uzmanlar için düzenlenen teknik servis eğitimi geçtiğimiz cumartesi günü firma merkezimizde yapılmıştır. Yüksek ilgi ve memnuniyet yaratan eğitimin sonunda düzenlenen sınavda en yüksek başarıyı Biltek - Aydın bayimizden Sn. Hüsnü SÖZÜTOK ulaşmış, Sn. Yavuz GÜNEY tarafından teşekkürler ile ödüllendirilmiştir.

Yeni İşortaklarımız

Hizmet kapsama alanımızı genişleterek, ürünlerimizin daha fazla kişi ve kuruluşlar ile buluşmasını sağlamak amacıyla aşağıda bilgileri bulunan firmalar, belirlenen bölgelerde firma ve markamızı temsil etmek üzere yetkilendirilmiştir.

e-BRIDGE Next Serisi Cihazlar ile Bulut Sistemlerine Erişebilirsiniz

Teknolojinin öncü markası, üreticimiz TOSHIBA'nın piyasaya yeni sunduğu "Geleceğin Ofis Teknolojisi" içeren e-BRIDGE Next (Gelecek) serisi MFP cihazları ile günümüzün doküman paylaşım, yönetim hizmetleri sağlayan Google Drive, Dropbox ve Microsoft OneDrive sistemlerine entegrasyon sağlamaktadır.

e-STUDIO 5005AC Buyers Laboratory (BLI) Tarafından Ödüllendirildi

Tokyo -- Toshiba Tec Corporation en yeni renkli çok fonksiyonlu cihazı (MFP) olan e-STUDIO 5005AC'nin Buyers Laboratory (BLI) tarafından "Yüksek Derece de Tavsiye Edilir" ve "Çok Güvenilir" olarak derecelendirildiğini açıkladı. BLI önde gelen bağımsız değerlendirme kuruluşu olarak, 2 ay sürece 210.000 sayfalık dayanılıklılık testinde, ödüllü cihaz, güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve güvenlik testlerinde üstün derecede iyi performans göstermiştir.

e-BRIDGE N Serisi Teknik Eğitimi Ankara'da Yapıldı

TOSHIBA'nın geleceğin ofis teknolojisini barındıran e-BRIDGE N serisi cihazların teknik eğitimi yüksek bir katılım ile 03 Aralık 2016 günü Büyükhanlı Park Hotel Ankara'da gerçekleşti.

yaz donemi toplantisi

Elektromak A.Ş., 2016 yılının 2. bayi toplantısını 6-8 Ağustos tarihlerinde Antalya Belek, Belconti Otel'de gerçekleştirdi.

Bağlan, Bütünleş, Basitleştir

Toshiba TEC 13 Temmuz'da yaptığı açıklamasıyla yeni e-Studio MFP ürünlerinin ABBYY ve Intel'in ortaklığıyla geliştirdiğini açıkladı.

FSM Üniverstitesi Kariyer Günleri'ndeydik

21 Mayıs 2015 tarihinde, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi tarafından Mühendislik,Mimarlık ve Tasarım Fakülteleri Kariyer Etkinliği adı altında düzenlenen etkinliğe katılımcı olarak iştirak edilmiştir.

phuket adasi

Tüm Asya Toshiba distribütorlerinin en iyi satıcılarının ödüllendirildiği Champions Club 2013’e Türkiye’den 2 kişi katılmaya hak kazandılar. Bu çerçevede Champions kategorisinde İzmir’den Sn.Tamer TOKEM ve Runner-Up kategorisinde İstanbul’dan Sn.İlker KIZILTAN göstermiş olduğu başarı neticesinde kazanmış olduğu tatil ödülü için 15-18 Eylül 2014 tarihleri arasında 12 ülkeden toplam 17 kişinin katılımı ve Toshiba Singapore Pte'den (TSP) Sn.Caroline HENG organizatörlüğünde Tayland'ın Phuket Adasında Club Med Tatil köyüne gidildi.

Toshiba MFP Cihazlarda AirPrint

Baskı almak için bilgisayara ihtiyacınz yok iPhone ve iPadinizi kullanarak baskı alabiliriz.

Teknolojinin ve sektörümüzün öncü firması Toshiba, Apple firması tarafından geliştirilen kablosuz baskı özelliği AirPrint'in yeni model cihazlarında kullanılabileceğini duyurdu.

Bursa Bayi Toplantısında Tanıtımı Yapılan Yeni Ürünlerimiz

Eko-Mfp(e-Studio 306LP)

Sektörümüze gerçek anlamda inovasyonun ne anlama geldiğini gösteriyoruz. Bu ürün dünyada bir ilk. Toshiba, gerek 0 karbon emisyonu hedefi, gerek üretim aşamasında kullanılan materyallerin doğaya geri dönüşümü olsun çevre duyarlılığını her zaman gözeten bir kuruluştur.

Toshiba Bayileri, Bursa'da yılın 2. Bayi Toplantısında Buluştu

Üretici firmamız Toshiba yetkilileri, yurt genelindeki 52 bayimiz ve şirketimiz kadrolarının katılımı ile Bursa Kervansaray otelde 16-17-18 Ağustos'ta yılın ikinci bayi toplantısını gerçekleştirdik.

Toplantıya üretici firmamız Toshiba'yı temsilen üretim ve pazarlamadan sorumlu genel Müdürü sayın ISAO SUGEHERA ile Ortadoğu coğrafyasından sorumlu sayın Pradeep KUMAR ve yeni nesil 70 inch dokunmatik akıllı tahta ürünlerinden sorumlu sayın MIKI LE katılım sağladı.

Toshiba’nın Son MFP Modeli Phoenix, IF Tasarım Ödülü Kazandı

Toshiba’nın son MFP modeli Phoenix, IF tasarım ödülü kazandı.

Toshiba’nın en yeni modeli e-STUDIO 2505 (Phoenix),IF (International Forum) tarafından tasarım ödülüe layık görülmüştür. IF tasarım ödülü, dünya çapında sanayi ürünlerin için verilen en itibarlı ödüllerden biridir ve düz kapaklı Phoenix modelimiz "Ürün Tasarımı" katagorisinde, "Mükemmel Tasarım" ödülü kazanmıştır. IF Tasarım Ödülleri, günümüzde verilen en önemli ve en büyük uluslararası tasarım ödülüdür. IF Etiketi aynı zamanda dünya çapında bilinen bir kalite mührüdür.

Toshiba TEC Genel Müdürü Isao Sugehara`nın Türkiye Ziyareti

Toshiba TEC Genel Müdürü Sayın Isao Sugehara şirketimizi ziyaret etti.

Toshiba 'Quality Service Campaign' den Ödülle Döndük

Toshiba 'Quality Service Campaign' den ödülle döndük.Toshiba teknik servis kalitesini gelistirmek için uyguladıgı programlardan bir tanesi olan `Quality Service Campaign` (Kalite Servis Kampanyası) 2013 finali Singapur`daydı. Dünya`da tüm Toshiba teknisyenlerinin katıldıgı yarısma, Toshiba Digital University dijital platformunda yapılan yazılı sınavlardan sonra yapılan eleminasyondan basarı seviyesi en yüksek olanların finale davet edilmeleriyle devam etti. Son finale kalanlar, makine üzerinde sorun analizi, problemi tanımlama, müdahele süresi ve çözümü gibi kritik süreçler sonucunda basarı seviyesine göre ödüllendirildi.

2012 yilin en yenilikci urunu

e-STUDIO2550c ve e-STUDIO2551c serisi ürün değerlendirme platformu olan `Better Buys for Business` ın 2012 yılının `Yılın En Yenilikçi Ürünü` ödülünü kazanmıştır. 

Elektromak, 2013 Yilinin İlk Bayi Toplantisini Gerçeklestirdi

18-20 Ocak tarihleri arasında, İstanbul Marriott Otel’de yapılan toplantı 52 bayinin katılımıyla gerçekleşti. ELEKTROMAK 2012 yılında bağımsız araştırma kuruşları tarafından yapılan araştırmalarda pazar payını arttırdığı, sektör ortalamasının üstünde bir büyüme gerçekleştirdiği ve Segment 3’te satış liderliğini koruduğunu açıkladı.

4540C Kontrol Paneli

Üstün baskı kalitesi ve kullanım kolaylığına sahip tam renkli çok fonksiyonlu cihazımız olan e-STUDIO 4540C serisinin fonksiyonlarına aşağıdaki bağlantıda bulunan dosyayı bilgisayarınıza indirerek inceleyebilirsiniz.
İndirmek için aşağıdaki yazıya tıklayınız.

CeBIT Fuarında TOSHIBA'nın En Yeni MFP ve POS Ürünleri Tanıtıldı

29 Kasım - 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo`da düzenlenen CeBIT Eurasia Bilişim fuarına TOSHIBA`nın en yeni MFP ve POS ürünleri ile katılım sağladık. Türkiye, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin ve Kore firmalarının yer aldığı İş Dünyası Salonunda bulunan standımızda fuar ziyaretçilerine TOSHIBA MFP ve POS ürünlerinin en yeni teknolojilerini gösterme fırsatını yakaladık.

10 bayim olurmusun

13-16 Eylül 2012 tarihlerinde CNR Fuar Merkezinde, Medyafors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD işbirliğiyle düzenlenenen 10. Bayim olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarına Elektromak olarak TOSHIBA marka MFP cihazlarının yanısıra ilk defa TOSHIBA POS Sistemleri, ile katılmış bulunmaktayız. 
Dokümantasyon sponsoru olduğumuz fuar MFP ürünlerimizin ve firmamızın ürün gamına yeni katılan POS Sistemlerinin katılımcılara tanıtılmasının yanında bayi ağımızın genişletilip, zenginleştirilmesine fayda sağlamıştır.

TEST