Size Ulaşalım

WhatsApp Image 2021 10 09 at 1.09.43 PM

Elektromak Büro Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. nin geleneksel bayi toplantısı bu yıl 08-10 Ekim tarihleri arasında Antalya Limak Lara Otel’de gerçekleşti.

 

08 Ekim cuma günü otele giriş yapan Elektromak Bayileri hem yaklaşık 1,5 yıl süren Pandemi dolayısı ile yaşanan sıkıntılı günlerin stresini attılar, hem de geçtiğimiz yıldan bu yana yaşanan gelişmeleri değerlendirdiler.

Cumartesi günü gerçekleştirilen bayi toplantısında Elektromak bayilerinin uzun bir aradan sonra tekrar bir araya gelmelerinden duyulan memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Toplantının odağında, Elektromak – Bayi ilişki yönetiminin daha ileri seviyeye taşınması, Toshiba A3 cihazlarının  doküman ve cihaz yönetim sistemindeki yenilikleri, Türkiye pazarı hakkındaki bilgilendirmeler bulunuyordu. Yeni yazılım çözümlerinin bayiler tarafından ilgi ile takip edildiği toplantı birebir görüşmelerin icra edilmesi ile son bulmuştur.

Bayi toplantısında, gelecek son çeyrek hedeflerini gerçekleştirecek bayilere ödül olarak sunulacak Mart 2022 Belgrad gezisi ilgiyle karşılandı. Hafta sonunun geri kalanında şirket yöneticileri ile vakit geçiren ve serbest zamanlarını değerlendiren Elektromak Bayileri toplantıdan yüksek moralle ayrıldılar.

001002004006007008009010