Size Ulaşalım

roi

Modern yazıcılar, önceki modellere göre teknolojik olarak oldukça yol kat etti. . Gelişmiş hız ve kaliteye ek olarak, günümüz cihazları, kuruluşunuzun iş akışlarını optimize etmenize, bilgilerinizi korumanıza ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardımcı olacak birçok faydalı özelliğe sahiptir. Sonlandırma işlemlerinden güvenliğe, bağlantıya ve iki taraflı yazdırma/taramaya kadar, iş yapmanıza yardımcı olacak basit yazdırma, kopyalama veya taramanın ötesinde hiçbir özellik sıkıntısı yoktur.

 

Sonlandırma Cihazları

Gelişmiş yazıcı sonlandırma seçenekleri, sunuma değer belgeleri, broşürleri ve daha fazlasını bir araya getirmeyle ilgili el ile yapılan görevleri ortadan kaldıracaktır. Modern yazıcılar, katlama, delik delme ve zımbalama gibi görevleri gerçekleştiren sonlandırma seçenekleriyle donatılabilir. Bu zaman alan  görevleri çalışanlarınız meşgul etmesi önleyebilir, zamanlarını daha anlamlı işlere harcamaları için imkan sağlar

Baskı Güvenliği

Modern çok işlevli yazıcılar aslında büyük bilgisayarlardır. Yazdırılan, taranan veya kopyalanan belgelerin görüntülerini saklayan ve içlerindeki bilgileri koruyan sabit diskleri içerirler. Bu cihazları ağlara bağlamak, onları kötü niyetli meraklı gözlere karşı savunmasız hale getirir. Birinin yazıcıda basılı bir belgenin basılı bir kopyasıyla çekip gitme olasılığından bahsetmiyoruz bile. Bu riskler, günümüzün cihazlarında bulunan gelişmiş güvenlik önlemleri ile azaltılabilir. Kullanıcı kimlik doğrulaması, "beni bul" yazdırma, sabit sürücü şifreleme ve disk üzerine yazma güvenliği gibi güvenlik özellikleri, hassas verilerinizin yanlış kişilerin eline geçmesine yardımcı olabilir.

Mobil Baskı

Günümüzün iş gücü son derece hareketlidir ve genellikle masalarından uzakta çeşitli farklı türde cihazlarda çalışır. Neyse ki, modern yazıcılar akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi mobil cihazları güvenli bir şekilde barındıracak şekilde donatılabilir. Mobil yazdırma, bu cihazlardan ağ bağlantılı ofis yazıcılarına erişmenin getirdiği esneklik ve rahatlığı sağlar.

Toshiba uzmanından sizi konu hakkında bilgilendirmesi için +90212 272 7370 numaralı telefonu arayın yada Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine email gönderin.