Size Ulaşalım

Japonya01

Toshiba Singapur  tarafından düzenlenen 19 A Şampiyon Ligi'nde elde ettiğimiz 1. lik derecesi neticesinde 3-8 Kasım 2019 tarihlerinde   Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. temsilen Ankara İli ve Bölgesi Yetkili Bayimiz Kuzeyman Büro Donatımları San. ve Tic. A.Ş. nezdinde  Sn. Ergül Katırancı Japonya'ya davet edilerek düzenlenen geziye katılmaya hak kazanmıştır

Gezi, 3 Kasım 2019 tarihinde Osaka şehrinde başladı. Kyoto ve Kobe şehirleri ile devam eden gezi kapsamında Kiyomisu ve Kinokaku Tapınağı, Ninj-yo Kalesi, Gion Caddesi, Arashiyamu Köprüsü ...vb birçok tarihi yapılar ziyaret edildi.  Yörenin yerel lezzetlerinin tadıldığı Kuroman Market, yaklaşık 5m uzunluğunda bambuların yetiştiği ormanlar, nesli tükenmekte olan pandaların özenle korunduğu hayvanat bahçesi, aslına uygun olarak birebir benzerlikte inşa edilen film stüdyolarının bulunduğu Universal Studios geziye renk katan unsurlar oldu. Toplam 4 gece 5 gün boyunca günde ortalama 8 saat yürümek sureti ile arşınlanan cadde,tarihi anıt ve yerler katılımcıların zihinlerinde unutulmaz izler bıraktı. Hayranlıkla izlenen görüntüleri an ve an kayıt altına alan katılımcıların heyecanı görülmeye değerdi. Hayat boyu kalplerimizde taşıyacağımız anılarımız geziden kâr kalan değerli hazineler oldu.

Sri Lanka, Filipinler, Bahreyn, Malezya, ve Singapur ülkelerinin Şampiyonlar Ligi kapsamında en çok satış yapan satış temsilcilerini oluşturduğu grup, tanıştıkları  ilk günden birbirlerine  ısındılar. Her geçen gün, paylaşılan onca değerli anı ve birlikte harcanan keyifli vakit ile gezinin sonunda asla kopmayacak bağlarla birbirlerine kenetlendiler. Ayrılık zamanı geldiğinde, birbirlerine ülkelerinin geleneksel hediyelerini sunarak istemeden de olsa vedalaşan grup, temas halinde kalacakları sözünü verdiler.   Açıklanan 19B Şampiyonlar Ligi'nde yine başa güreşecekleri, ve 2020 Mart ayı sonu itibarı ile tamamlanmasını takiben kazanacakları derecelerle yeniden katılmaya hak kazanacakları konusunda   birbirlerine güvence verdiler.

Bu vesile ile bu gezinin düzenlenmesinde emeği geçen başta Caroline Heng olmak üzere tüm TSE ve TTEC ailesine şükranlarını sunan katılımcılar 9 Kasım sabahı itibarı ile ülkelerine dönmek üzere Japonya'dan ayrıldılar. Arigato Gozaimas:)