Size Ulaşalım

yolis

2019 yılının ilk dönemini değerlendirmek, geri kalan dönemdeki plan ve aksiyonlarımızı görüşmek amacıyla 2-3 Kasım 2019 tarihlerinde Elektromak Bayi Toplantısını düzenlenmiştir.

2 Kasım 2019 günü Yol iş Holiday otelde 32 bayinin katılımı ile organize ettiğimiz 1 günlük toplantıda, geçtiğimiz 6 aylık dönemi kapsayan para ödüllü Şampiyonlar ligi kampanyasında ödüle hak kazanan İzmir bayimiz Egetek, Ankara bayimiz Kuzeyman A.Ş, Adana bayimiz Dijital Ofis, Konya bayimiz Proser, Bursa bayimiz Agünmar, İstanbul bayimiz Printteknoloji, Bitlis bayimiz Kopi-Mak, Diyarbakır bayimiz Fırat Büro, Kıbrıs bayimiz Büroteknik ’e ödüllerini takdim ederek başladık

Bunu takiben yeni evrak imha makinesi markamız SUNWOOD ürünlerinin özellik, rekabet bilgileri hakkında paylaşımda bulunduk.

Toplantının ikinci kısmında e-STUDIO ürünlerinin teknik ve teknolojik gelişmeleri, sahadaki makinelerimiz daha verimli çalışabilmesi için gereken değişiklik ve yeniliklerini görüştük.

Toplantının son kısmında, 2019 hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak yılın son kampanyasını bayilerimiz ile paylaştık. Kampanyamızın bayilerimiz tarafından yüksek bir talep göstermesi hepimizi memnun etti.

Güzel ve verimli geçen bir bayi buluşması Hadırlı Restorandaki akşam yemeği ile sona erdi.

Adana Yemek2