Size Ulaşalım

IMG 7732

2019 yılının ilk Bayiler Toplantısı 23 Şubat tarihinde  Bomonti Hilton Hotel'de düzenlendi. Elektromak  Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. toplam 70 kişiden oluşan Bayi Grubu ile Cumartesi tüm gün süren toplantı sürecinde geçmiş yılın değerlendirmesini yaparken eş zamanlı olarak  2019 yılına ait ekonomik göstergeleri paylaştı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Doğan Pinhas'ın açılış konuşması ile başlayan toplantı  Toshiba Gulf Free Zone  Bölge Müdürü Sn. Pradeep Kumar Toshiba'nın hedef ve stratejilerini anlatan sunumu ile devam etti.  Ardından söz alan KDS Büro Otomasyon nezdinde Sn. Yaşar Yılmaz ve Print Teknolojileri nezdinde Sn. Murat Gürleyen başarı öykülerini dile getirdi. Çözüm odaklı satış görüşmelerinin yaratılan farklılık adına sağladığı fayda değerin altının çizildiği öyküler dinleyiciler tarafından ilgi ile takip edildi.

Toplantının II. bölümünde ekonomik göstergelerin ışığında Toshiba'nın önerdiği stratejiler doğrultusunda Elektromak Büro Makineleri Tic. ve San. A.Ş. olarak 2019 yılı hedefleri ve izlenecek stratejiler ele alındı.  Ülkenin en sağlam ve deneyimli Bayi ağına sahip bir firma olarak , bu stratejilerin nasıl uygulanacağı konularında görüş alış-verişleri yapıldı.

Öğle yemeğini takip eden bölümde ise Elektromak olarak kullanıcıların beğenisine sunulan yeni ürünler ve  rakip analizleri  anlatıldı.  Bayi grubu tarafından son derece cazip bulunan yeni ürünlerin kullanım kolaylıkları , rakiplerle karşılaştırmalı olarak üstünlük yaratan ürün özellikleri ve fiyat avantajlarının altı çizildi.

Toplantını sön bölümünde yapılan workshop  boyunca , katılımcı Bayi sorumlularının daha verimli satışlar yapabilmek adına  öne sürülen önerilere  kulak verildi. Ortak sorunların dile getirildiği süreç esnasında konuları dikkatle takip eden Toshiba yetkilileri, yaşanılan zorlukların aşılması noktasında  her türlü maddi/ manevi desteği vermeye bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hazır olduklarını bir kez daha ifade ettiler. 45 yılı aşkın bir süredir ülke çapında  tek yetkili distribütörleri olarak Toshiba'nın  MENA ( Mediterrenean North Africa) coğrafyasında   en kıdemli iş ortağı ile çalışıyor olmaktan duydukları gururu bir kez daha Bayilerin huzurunda dile getirdiler.

Geleneksel olarak birlikte çekilen Toplu Foto Çekiminin ardından geçilen Gala Yemeği Bomonti Ada içinde Kiva Restaurant'da yer aldı. Yemek esnasında yapılan ödül töreninde 2018 yılı içinde performansları ile fark yaratan bayilere plaket verildi. Geleceğe dair verdiği taahhütle "Parlayan Yıldız " sıfatına layık görülen Bitlis ile ve çevresi nezdinde sorumluluk alan yeni  bayimiz  Kopi -Mak Ailesi de  ödüle layık görüldü.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden eğlence olumsuz hava koşullarının etkisi ile saat 23.00 sularında sona erdi. En kısa sürede yeniden bira araya gelme sözü ile birbirlerinden ayrılan bayiler evlerinin yollarını tutarken 2019 yılı hedeflerine ulaşma dürtü ve heyecanı ile birbirlerine veda ettiler. Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. bir Bayi Toplantısını daha başarı ile hayata geçirmiş olmanın coşkusu ile yoluna devam etmekte; 2019  yılında pazar payını katlamayı planlamaktadır.

 

2019-22019-52019-62019-72019-102019-11