×

Bilgilendirme

IMAGESIZER_ERR_ACCESS

Size Ulaşalım

Toplu Resim 02

2018 yılının ilk bayi toplantısını Gürcistan’nın Batum şehrinde gerçekleştirdik. Yağmurlu fakat neşeli bir Trabzon buluşmasının ardından Batum’a giderken yol boyunca karadeniz insanının misafirperverliği ve yeşilin kırk tonu bizlere eşlik etti. Kafilenin Euphoria Hotel Batum'a varmasını takiben Riviera restoranda verilen akşam yemeği herkes için bir sonraki günün sabahında yapılacak toplantı için motivasyon kaynağı oldu.

 17 Mart 2018 sabahı Doğan PİNHAS’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından başlayan toplantımız Teknik Donanım ve Yazılım Geliştirme Dept.’dan Recai UYAN, RoboTürk firmasından Mustafa ÇAKIR sonrasında Doğan PİNHAS ve Ali TİKVEŞ’in sunumlarıyla devam etti. Karşılıklı fikir alışverişi yapıldığı, beklentilerin ve hedeflerin konuşulduğu toplantımızın tüm organizasyonmuz adına huzuru ve getirisi yüksek bir çalışma yılının habercisi olduğunu umuyoruz.

Batum’un güzide mekanlarından Park Batumi Restorant'ta düzenlenen gala yemeğimiz, lezzetli Gürcü yemekleri, müziği ve neşesi yüksek bayilerimizin katkılarıyla eğlencenin en üst seviyesine ulaştı. Gala yemeği esnasında 2017 yılının yüksek performanslar gösteren bayilerine ödülleri takdim edildi.

2017 yılın Parlayan Yıldızları ödülleri Lüleburgaz Eymen Büro adına Caner ÇİL ve Gaziantep Değişim Teknoloji adına Adem KELEŞ’e verildi. 2017 yılı Performans Takdir ödülü Dijital Samsun adına Zafer CİVELEK'e verildi. 2017 yılının Altın Performans ödülleri Konya Proser adına Doğan DOĞAN, Kuzeyman Ankara adına Ergül KATIRANCI, Vebmak Büro Makineleri adına Bilal KASAP ve Murat ÇAY, Kuzeyman Trabzon adına Sabri VURAL, Sistem Büro Makineleri adına Münur AYDOĞDU’yaverildi. Ödül alan değerli bayilerimizi kutluyor ve tüm bayilerimizin başarılı iş yaşamlarının katlanarak büyümesini temenni ediyoruz.

Gala yemeğinde Toshiba'ya 34 senedir hizmet ve destek veren Emel Yeşim YILDIRIM'ın bir tören düzenleyerek kendisine değerli katkıları için teşekkür ettik. Emel Hanım'a değerli katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

18 Mart 2018 sabah saatlerinde Euphoria Hotel Batum'dan başlayan dönüş yolculuğumuz öğle saatlerinde Rize'nin Ardeşen ilçesinde fırtına deresi kenarında yediğmiz öğle yemeği, sonrasında doğanın ülkemize bağışladığı Ayder Yaylası gezimiz ve bir eşi daha olmayan Karadeniz'in güzel çehresi ile Trabzon Hava Limanında son buldu.  

Toplantının detaylarını facebook sayfamızda görebilirsiniz.

 

toplu resim 03 rize 00