Size Ulaşalım

PaperCut MF organizasyonlara, kullanıcıları tarafından gerçekleştirilen yazdırma ve kopyalama işlemlerini izlemesini, kontrol etmesini ve isteğe bağlı olarak ücretlendirmesini sağlar. Bu çözümün uygulanması kağıt ve toner atıklarını azaltır, maliyetleri düşürür, kuruluşunuzun kağıt çıktılarının çevre üzerindeki etkisini azaltır ve hem kullanıcıların hem de departmanların daha hesap verebilir olmasını sağlar.

Baskı ve Kopyalama Yönetimi

PaperCut  gerçek çapraz platform desteği sunarak Windows, Novell Open Enterprise (OES), Mac ve Linux yazdırma sunucularını tam kullanma imkanıyla ve kimlik doğrulama için Active Directory, Novell eDirectory, RM veya LDAP da dahil olmak üzere birçok ağ ortamında çalışabilir. Windows, Mac, Linux ve Unix istemcilerinde açılır uyarı desteği mevcuttur.

PaperCut MF Tarama ve Kopyalamayı destekler:

  • Doğrudan çok işlevli bir aygıt üzerinde çalışan, mevcut etki alanı altyapısını kullanarak tek oturum açmayı (SSO) etkinleştiren gömülü uygulamalar (seçili aygıtlarda).
  • Seçilmiş donanım terminalleri ile doğrudan TCP/IP ağ bağlantısı, kullanıcı kimlik doğrulaması ve ortak kart formatları aracılığıyla erişilmesini sağlar: manyetik bant ("hızlıca kaydır") kartlar, proximity kartlar, barkod kartları ve akıllı kartlar.

PaperCut MF Kullanmanız İçin 10 Sebep

1- Atıklarınızı Azaltın ve Çevreci Olun.

PaperCut’ın kota ve yazdırma kurallarını kullanarak daha az kağıt, toner ve enerji kullanımı sağlayarak sorumluluğu yükseltin. CO2 ve carbon emisyon raporları yapılan etkiyi göstermektedir.

 

2 - Baskı Kurallarınızı Yaratın.

PaperCut MF ile kopyalama ve baskı alma işlemleri kullanıcıları cesaretlendirecek veya kısıtlayacak kurallar ile kontrol edilmektedir. PaperCut’ın filtreleme yada gelişmiş kodlama özelliği ile yüksek hacimli baskılarınızı daha ekonomik yazıcılara yönlendirebilir, uyarı ekranları ile kullanıcılara tek-yüzlü baskı alma isteklerini hakkında onay talep edebilir, yanlış kağıt ebadı ile alınacak baskıları silebilir, cihaz aktif durumda değil ise alternatif cihazlara işin gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Yönlendirme özellikleri ile renkli baskıların gri tonlamalı basılmasını yada tek yüzlü baskıların arkalı önlü basılmasını zorunlu tutabilirsiniz.

 

3 - Kablosuz ve Akıllı Telefonlar ile Baskı

PaperCut, hiç bir sürücü yüklemesi yada sunucu kimlik denetimi olmadan dizüstü PC, iPad ve iPhone cihazlarından kablosuz olarak baskı almanızı sağlar. Standart baskı ücretlendirme/hesaplama/kota işlemleri uygulanır, işler gönderilir, bekletilir ve sonra kullanıcı tarafından baskı sağlanır.

 

4 - Beni-Bul ‘u Aktive Etme / Güvenli Baskı Alma

PaperCut MF gizli dokümanları korur ve sahipsiz çıktıların hacimini azaltır. Beni-Bul hizmeti ile kullanıcılar işlerini baskı kuyruğuna gönderir ve herhangi bir PaperCut destekli cihazdan baskısını alabilir. Güvenli Baskı Sistemi, kullanıcının bu baskıları alması için kimlik kartı, şifre gibi kimlik denetimi gerektirir. 

 

5 - Kullanımı Takip Edin ve Raporlayın.

PaperCut MF 50 adet kullanıcı ve paylaşımlı hesap, fotokopi, yazdırma, faks ve tarama  gibi raporları PDF, HTML yada Microsoft Excel (.csv) formatında sunar. Raporlara herhangi bir web tarayıcısından ulaşabilir, raporların istenilen bir zamanda size otomatik olarak e-mail gönderilmesi sağlanabilir. Raporlardaki üst bilgiyi değiştirebilir, raporlardaki tarih aralıklarını, filtre tercihlerini ve sıralamalarını değiştirebilirsiniz. PaperCut kullanım paneli sistemi gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak sağlayarak kullanıcı ve cihaz durumlarını takip edebilirsiniz.

 

6 - Basit Kurulum

Kurulum yazılımı sunucu yazılımını kurar ve otomatik olarak ortamdaki yazıcıları ve MFP leri tespit eder. Active Directory, Open Directory, Novell eDirectory yada LDAP gibi yönetim servislerinden otomatik olarak kullanıcı ve gruplar yaratabilir. Kurulum yazılımı, kullanıcı tiplerini, yetkilerini, sayfa maliye ve kotaları belirlemenize yardım eder.

Kullanıcı yazılımı isteğe bağlıdır ve lokal kurulum gerektirmeden bir sunucu üzerinden çalıştırılabilir. Teknisyenler hızlıca yazılımı kurabilir ve ayarlarını yapabilir.

 

7 - Merkezi ve Kolay Yönetim

PaperCut, cihazları ve kullanıcıları her noktadan merkezi olarak kontrol edip yönetmenizi, tarayıcı tabanlı bir sistem ile kontrol etmenizi sağlar. Son kullanıcılar web araçları sayesinde kendi işlem ve kullanımlarını gerçek zamanllı izleyebilip kontrol edebilir.

 

8 - Hızlı Yatırım Geri Dönüşümü

Yatırım Geri Dönüşümü, teknoloji yatırımları için önemli bir kriterdir.  Azalan baskılar ve renkli toner kullanımı size %20 - %30 oranında bir tasarruf sağlayacaktır. Bu tasarruf oranı sistemin kendisini 6 ay gibi bir sürede ödemesini sağlayabilir.

 

9 - Zahmetsizce Yükseltin

Modern yazılım tasarımı ve yapısı sayesinde 5 kişiden 500,000 kişiye kadar, her büyüklükteki ağ yapılarına göre ölçeklenebilir. PaperCut isteklerini karşılayacak yapıya sahip olacaktır.

 

10 - Cihazların Kullanım ve Verimliliğini Yükseltin.

PaperCut MF, yazdırma biriktiricisinden, uygulama sunucusu ve (küme farkında veritabanları için) veritabanı ile kümelenme hizmetini sürdürmek, hem de sorun yaşanmasına önlemek için  bir koruma sağlar.

 

Dökümanlar: Ürün Broşürü