Size Ulaşalım

Hizmetler

KİRALAMA

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

Git

SAYFA BAŞI

Kullandığınız cihazların masraflarını kontrol altına alarak, baskı maliyetleriniz sabitleyip, cihazınızın ömrünü uzatabilir, en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Git

ÇEVRE DOSTU

Aynı zamanda ekolojik, ekonomik ve verimli olmak çok zor değil. Uzmanlarımız işinizin daha sürdürülebilir olmasına yardımcı olabilir.

Git

GÜVENLİK

Bilgileriniz Toshiba MFP cihazınız ile güvende. Toshiba cihazlar ile birlikte gelen güvenlik özelliklerinden faydalanın.

Git

Haberler

26-27 Nisan 2024 Tarihlerinde İstanbul`da Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.

26-27 Nisan 2024 Tarihlerinde İstanbul`da Bayi Toplantımızı Gerçekleştirdik.  26 Nisan Cuma akşamı bayilerimizin katılımlarıyla hep birlikte akşam yemeğimizi yedik. 27 nisan İstanbul Şişli Mariot otelde 72 katılımcı ile 2024 bayi toplantımızı gerçekleştirdik. Toshiba Singapur ve Toshiba Dubai den gelen VİP konuklarımız SN. Yuko TANİKAWA ve Sayın Preedep KUMAR`ın katılımları ile Toshiba -Ricoh birleşmesinin etkileri işimizin geleceği hakkında bilgiler verildi devam eden süreçte SN. TANİKAWA SN. Kumar 2023 performansı için teşekkürlerini sundular. Elektromak Büro Makineleri yönetim kurulu başkanı SN. Doğan PİNHAS`ın Türkiye jeopolitik riskleri, dünya ve Türkiye ekonomik görünümü, sektör analizleri, pazar payı konumu ve Elektromak organizasyonunun yapısıyla ilgili bilgileri paylaştığı sunumu...

HABERİ OKU

TOSHIBA - ELEKTROMAK BULUT VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ETKİNLİĞİ

ELEKTROMAK BULUT VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ ETKİNLİĞİ  GEBZE TEKNIK UNIVERSITESI - TEKNOPARK Öğretim üyesi başına düşen akademik yayın sıralamasında Türkiye’deki devlet üniversiteleri arasında 1. Sırada bulunan Gebze Teknik Üniversitesinde 28 KASIM Salı günü ilk Bulut Bilişim Etkinliğimizi yaptık. Teknopark Yönetimi katılımcıları, Firma Temsilcileri, Üniversite Sosyal Kulüp Öğrencileri, Bölgesel Firma Yetkilileri ve çevre illerden gelen bayilerimizin katılımıyla, Elektromak pazarın yeni yapı taşlarından olan Bulut Bilişim ve Toshiba Yazılımları üzerine vizyonunu, ürün skalasını ve ürünlerin performans/fayda değerlerini paylaştı.

HABERİ OKU

ACI KAYBIMIZ

  ACI KAYBIMIZ Elektromak ailemizin en eski bayilerinden,büyüğümüz sayın Tamer BİLGİNER ( Tamer abimiz ) ‘i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. 1986 yılında İzmir bayimiz Kuzeyman’da satış temsilcisi olarak başlayan başarılar ile dolu olan yolu 2000 yılında İzmir bayimiz Egetek’te şirketin kurucusu olan sayın Beytullah YILMAZ ile kesişmiş ve bu tarihten günümüze kadar engin bilgi ve tecrübeleri ile bizlere yol gösterici olmuştur. Dürüstlük ve Çalışkanlığı kendisine şiar edinmiş olan Tamer abimizin yolumuzu aydınlatmaya devam edeceğinden şüphemiz yoktur. Öğretilerine sahip çıkarak kendisini büyük bir özlem ve saygı ile hatırlayacak,hiçbir zaman unutmayacağız. Bu vesile önce kederli ailesine,uzun yıllardır yol arkadaşı olan sayın Beytullah YILMAZ’a,Elekromak Ailesine ve tüm sevenlerine baş...

HABERİ OKU
Tüm Haberler

DESTEK

e-STUDIO2518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3018A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO4518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5018A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO6518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO7518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO8518A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO2010AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO2510AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3015AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3515AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5015AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5516AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO7518AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO2508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3008A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO4508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5008A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO6508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO7508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO8508A Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO2000AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO2500AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3005AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO3505AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5005AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO5506AC Kullanım Kılavuzu İndir

e-STUDIO7506AC Kullanım Kılavuzu İndir

Kullanmakta olduğunuz TOSHIBA e-STUDIO cihazınızın modeli yukarıdaki listede bulunmuyor ise kullanım kılavuzunu edinmek için düğmeye basarak çıkan formu doldurmanızı rica ederiz.

Kullanım Kılavuzu

Aşağıdaki sürücülerin çalışması için Toshiba Cihazınızın yazılım (firmware) güncellemesi gerekebilir. En yakın bayimiz ile temasa geçmenizi tavsiye ederiz.

Toshiba Universal Sürücü 2

Windows Universal Sürücü Parça 1

Windows Universal Sürücü Parça 2

Windows Universal Sürücü Parça 3

Windows Universal Sürücü Parça 4

Mac OS

Mac OS Sürücü

Linux

Linux OS Sürücü

Uyarı

Toshiba Singapore Pte. Ltd ve Elektromak Web sitelerimizden indirlilen veya ulaşılan bilgilerin bilgisayarınıza verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Lütfen kullanım sözleşmesini okuyunuz.